Строительство »

До 2023 року в Москві побудують дві нові гілки метро

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: depositphotos / aleoks   До 2023 року в Москві побудують дві нові гілки метро

Фото: depositphotos / aleoks

До 2023 року в Москві побудують дві нові гілки метро. На нових Бірюлевская і Рублево-Архангельської лініях розташуються 24 станції. Про це розповів заступник мера Москви з питань містобудівної політики і будівництва Марат Хуснуллін.

Бірюлевская гілка з'єднає станцію МЦК "ЗІЛ", станцію "Кленовий бульвар" Великої кільцевої лінії метро і поселення рязановський в Тіна.

Рублево-Архангельська лінія поліпшить транспортну доступність на південному заході. Детальніше про транспортній логістиці нової гілки метро розповів керівник інтернет-порталу "Наш транспорт" Костянтин Венцлавовіч.

"Вона пройде через вулицю Народного Ополчення. Далі - Строгіно, там є заділ під станцію і пересадку на Арбатсько-Покровської лінії. І далі робить невеликий гак і заходить в Рублево-Архангельське. Основне завдання, яке зараз намагаються вирішити влади, - піша доступність метро в кожному районі ", - пояснив Венцлавовіч радіостанції "Москва FM" .

Крім того, після 2023 московський метрополітен може простягнутися до Троїцька: влада опрацьовують ідею відкриття ще шести станцій після кінцевої станції Сокольницької лінії "Столбово".

У цьому році планується відкрити 16 нових станцій: сім станцій Калінінського-Солнцевський лінії від "Раменок" до "Рассказовкі", чотири станції Сокольницької лінії від "Саларьево" до "Столбова", чотири станції Кожуховського лінії від "Косина" до "Некрасовки" і одна ще станція БЦК - "Свалявської".

Поділитися в соціальних мережах: