Строительство »

Кримський бандерівець: Новини Кримнаша. Вітер північний - зла сила-силенна - блог - Новини Криму

1. Севастополь продовжує вирувати. Зрадникам перестав подобатися "русскій мір" і вони вирішили, що треба валити: "Я в шоці. Закрити єдиний нормальний торговельний центр - Муссон. Кіно, розваги, купа товарів, спорт. А скільки робочих місць ... От цікаво, чим далі, тим життя в Севастополі стає гірше. У багатьох сферах. Таке враження, що наше місцеве уряд під керівництвом Овсяннікова поставило собі за мету зробити життя городян нестерпним. Позитивних змін 20%. Зате список *** довгий: то пішохідні переходи приберуть по всьому місту, то *** розмітку зроблять, то парк закриють після 20, то обдурять про другі публічні слухання по Генплану. Читаєш новини, дивишся на те, що відбувається і думаєш, може, пора *** валити звідси? Якість життя нижче плінтуса. Постійно пробивається чергове дно. Але любов до Севастополя поки зупиняє ". На цей виття пішов коментар: "Пора повернути Севастополь севастопольцям!". А мені ось дуже цікаво, де ватніца відкопала 20% позитивних змін? Тема явно не розкрита https://twitter.com/KrimRt/status/1000400007474876416 (Скрін).

2. У Севастополі гряде масштабна переділ ринків. Окупанти готують на продаж прибуткові "ГУПи" (державні унітарні підприємства), зокрема - усі найбільші ринки міста. Близько 5000 підприємців готуються пакувати валізи: "Приватизації підлягає підприємство з майном. У нас укладені договори оренди з ГУПом, і оренда невисока. На п'ятому кілометрі ціна близько 200 рублів за квадратний метр, ринок Юмашевскій - 600 рублів за квадрат. Якби ми могли платити більшу орендну плату, ми б пішли працювати в торгові центри. Ми не можемо. Ми боїмося, що приватник підніме оренду, перегляне призначення землі і взагалі ринок прибере. Практика в Севастополі зі знесення показала, що підприємці практично в одну ніч позбавляються робочих місць, а замість них приходять інші ", - скаржаться ватники пропагандонам

3. Прийшов. Побачив. Переміг. На ПБК діє схема з відбирання землі у власників, які виїхали або мають прописку, але не проживають за фактом і не мають аусвайсів в Криму. Шахраї (і окупанти про це знають) подають підробки на "Держреєстру". Там отримують відмову, якщо земля була раніше врахована і є в українському кадастрі. Потім звертаються в "суд", щоб той наклав арешт на таку ділянку, як правило, через нібито накладення (в схемі беруть участь інженери землеустрою). "Суд" викликає відповідача, який знаходиться на материковій Україні. Той, ясна річ, не в курсі. Пара засідань і арешт, поки позивач-шахрай не зробить нові документи. "Суд" в рамках позовних вимог позивача зобов'язує інженера і "Держреєстру" внести зміни в частині розташування і площі земельної ділянки по ситуації, яку подає позивач. І все. В основному атакують ділянки більше 10 соток. Відкусять половину і тут же зливають.

4. В "курортному" Джанкої окупанти знову зігнали дітей у військовій формі на шабаш, присвячений "100-річчя прикордонної служби"

5. Поклонська вписалася за екс "мера" Ялти Андрія Ростенко - чоловіка сестри дружини Гобліна: "Важливо дивитися в майбутнє, надійно забезпечувати дотримання прав людини, щоб кримінальний закон застосовувався строго за призначенням. З його допомогою неприпустимо зводити рахунки, а люди повинні твердо знати, що об'єктивність і справедливість восторжествує в будь-якому випадку, щодо кожної кримінальної справи ", - заявила зрадниця Батьківщини, зводила рахунки з проукраїнськи налаштованими кримчанами, кидаючи їх за ґрати за липовими звинуваченнями

6. Жителі Ялти в захваті від наноремонтов доріг за російськими ГОСТам: "Хто повидалблівал вибоїни по всьому місту? Він, схоже, не збирається їх закладати. Враження таке, що це робилося, бо дороги недостатньо хрінові. Річ у тім, їздити по місту, на думку відповідального за це неподобство, занадто комфортно. Хлопці, ви в своєму розумі? Зробили б одну вулицю - починали б іншу. Ні. Ще чого. Занадто просто буде. Потрібно все місто перелопатити, а потім кинути все це справа на півроку, щоб всі встигли насолодитися бовтанка, проїжджаючи по ялтинським вулицях ". Відповіді: "Треба просто трохи почекати і потерпіти! Це все ОБАМА ЧМО "," І не тільки бовтанку, а ще для ДТП і в ПЯ ( "підслухати в Ялті") пообсуждать. Потрібні гостросюжетні теми, яких в Ялті "замало". Чорти, відкрийте міст на Пушкарі, я трохи в річку не пірнула, перелазячи через ваші довбані загородки !!! Коли цих горе-чінушек відправлять на пенсію? Ну задовбали своїм старечим маразмом "," Ви не знаєте, як гроші освоюються ???? "," Спасибі скажіть !!! Ми ж в росії !!! Вова не забуває про Крим ...))))))) "

7. Пляжі Чорноморського порожні. Треба більше мостів. Загалом, в скронях з вебкамер (тих, що ще працюють) сенсу немає. Сезон вважають не в тулубах, а в грошах. Тулуба будуть. Ялта, наприклад, вся в бомжів, понаехах на "ПМЖ" - море, плюс місцеві і біженці всякі ... Це все не сезон, не туризм і не доходи

8. Ось як перестати сміятися? У 2016 році кілька ватних знайомих вклали в якісь фінансові контори всі свої заощадження. Одна вперло туди кілька сотень тисяч рублів - під 25%. І не збентежило їх, що банки дають 8%. Думали, в рай потрапили. А контори взяли і розчинилися - разом з бабками. Ватники в шоці, а поліцаям пох. І таких контор тепер валом, як і лохів.

9. Кримчанка, яка нині проживає на материковій Україні, з'їздила додому в Крим: "Після тижня, проведеної в Криму, мої висновки: морди у більшості кислі. Їжа - мега стремная. Зобов'язали міняти лічильники на газ і електрику - ще й платно, а там скрізь черги. Вата злиться. Трасу Таврида будують - вата в екстазі. Чекали міст, як манну небесну, типу їжа буде дешевше. Ну ну".

10. Кримчанин (наш) з Сімферополя приїхав в Одесу. Перший шок - Wi-Fi. Скрізь. Безкоштовно. Без паролів і реєстрацій.

11. Як же я ненавиджу всіх, хто в один момент змінив мою долю, мій прогнозований на роки вперед світ, світ моєї сім'ї і моєї країни! Будьте ви прокляті!

PS Закінчу випуск атмосферних повідомленням кримчанина: "Вчора в Саках ватяна Русня святкувала відкриття курортного сезону. Грали пісні Круга і Шуфутинського. Ласкаво просимо на курортну ЗОНУ особливого режиму. Вітер північний - зла сила-силенна ". Ось так ми і скотилися - від Казантипу і міжнародних фестивалів - до Володимирського централу.

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читаєш новини, дивишся на те, що відбувається і думаєш, може, пора *** валити звідси?
А мені ось дуже цікаво, де ватніца відкопала 20% позитивних змін?
6. Жителі Ялти в захваті від наноремонтов доріг за російськими ГОСТам: "Хто повидалблівал вибоїни по всьому місту?
Хлопці, ви в своєму розумі?
Коли цих горе-чінушек відправлять на пенсію?
Ну задовбали своїм старечим маразмом "," Ви не знаєте, як гроші освоюються ?
8. Ось як перестати сміятися?