Строительство »

Книга "Продовження бестселера Маргарет Мітчелл Віднесені вітром" - Іванова Тетяна - Читати онлайн - Завантажити fb2, rtf, epub - Купити, Відгуки - Літмір

Продовження бестселера Маргарет Мітчелл Віднесені вітром

Виберіть формат скачування:

Роман оповідає про подальшу долю героїв, після того, як Ретт Батлер залишає Скарлетт, - саме цим і закінчується знаменитий роман Маргарет Мітчелл. Залишившись одна, Скарлетт, дотримуючись принципу, - вижити в будь-якій ситуації, намагається визначити для себе новий спосіб існування без Ретта. Випробувавши багато з того, що їй було доступно в міру свого матеріального становища, вона зупиняється на комерційній діяльності, яка в силу її характеру, завжди мала для неї важливе значення і занурюється в роботу з головою. У міру виникнення проблем, пов'язаних зі своєю діяльністю, життя закидає Скарлетт в Чарльстон і навіть в Нью-Йорк до ненависним янкі, багато з яких на подив, доставляють їй чимало приємного. Вона часто відвідує улюблену Тару, щоб знайти душевну рівновагу, яке може отримати тільки там і побачити стару мамушка, - єдина ланка, все ще зв'язує її з далеким минулим. А одного разу, на запрошення нікого, закоханого в неї шанувальника, відправляється в Новий Орлеан на карнавал Марді - Грас! Ретт так само хоче знайти своє місце в житті на даному її етапі і намагається долучитися то до одного, то до іншого берега. Однак, як і обіцяв, зрідка навідується до Атланти, щоб не скомпрометувати Скарлетт перед городянами. У періоди їх спільного короткого проживання, відносини між відвернувшись один від одного подружжям, досягають контрастного напруження, - в них простежується пристрасть і ненависть, протест і тяжіння! .... Якого ж межі досягнуто ці шалені, змітають все на своєму нелегкому шляху відносини? Примиренням або розлукою закінчиться складний норовливий роман двох сердець, таких однакових по суті своїй і від того ще більш контрастних?

Поділитися: Поділитися:   : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

*. *. 79.185

Ні, мені не сподобалося це продовження. "Скарлет" Олександри Ріплі більш гідне, більш романтичне. Прочитала, правда, досить швидко, майже по діагоналі, але все таки помітила кілька граматичних ошібок.Пріменяешь іноземні слова, подивися в словнику написання.
Деферамби - це щось!

Оцінила книгу на 6

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "213138", "o": 30}

Якого ж межі досягнуто ці шалені, змітають все на своєму нелегкому шляху відносини?
Примиренням або розлукою закінчиться складний норовливий роман двох сердець, таких однакових по суті своїй і від того ще більш контрастних?