Строительство »

Дитина-Терези, імена для дітей знаку Терези

Дитина-Терези

Дитина-Терези. Здається, перед вами виявився справжній янголятко з чесними очима і чарівною посмішкою. Найчастіше малюки, народжені під цим знаком Зодіаку, не обділені природою: вони красиві, у них витончені ручки, міцні ніжки і навіть є ямочка на щоках. Вони народжені, щоб бути в центрі уваги. Тому так погано ці малюки переносять самотність. Навіть тоді, коли він, здається, спить, він відчуває, якщо поруч нікого немає. І тоді він може почати гірко плакати уві сні. Але варто комусь з'явитися в кімнаті, як малюк відразу заспокоюється.

Характеристика знака Зодіаку накладає на малюків певний відбиток. Хлопці люблять колекціонувати. Так що приготуйтеся до того, що малюк буде збирати все підряд. Перебираючи своє багатство, ці діти відчувають справжнє задоволення. Надалі насолоду зростатиме, якщо в колекції виявиться найбільш, з точки зору дитини, цінний екземпляр.

Не варто змушувати малюка чимось довго займатися. Це його стомлює. Краще зробити перерву, а потім знову повернутися до колишньої діяльності. Якщо в родині назрівають сварки, то краще з'ясування відносин перенести на той час, коли дітей не буде вдома. Дитина-Терези найбільш гостро реагує на подібні конфлікти. У ньому занадто розвинене почуття гармонії. Через це він не виносить похмурої й важкої музики. Тому ставте щось тихе і мелодійне, особливо перед сном. Не варто малюка укладати спати в поганому настрої. Почитайте йому. Нехай засне з посмішкою на вустах, і тоді наступний день його буде таким же щасливим, як ніч.

Протипоказані йому крики, потиличники. Це прямий шлях до вирощування невротика. Контролюйте те, що дивиться дитина-Терези по телебаченню. Сцени насильства можуть надати руйнівну дію на його здоров'я.

Не має потреби малюк в насильстві в цілях виховання. Досить буває просто показати, що вчинок дитини вас засмутив. Однак не варто влаштовувати тривалу «показову» образу. Інакше малюк буде сильно комплексувати, боячись знову вас засмутити до такого стану, що ви перестанете з ним спілкуватися. Так що після невеликої виховної бесіди не забудьте показати дитині, що ви як і раніше його любите. Якщо є малюкові пояснити, що його дії можуть комусь завдати шкоди, то він це зрозуміє і більше так робити не буде.

Батькам доведеться з самого початку боротися з однією з характеристик цього знака Зодіаку - мінливість і труднощі в ухваленні рішень. Пов'язано це з тим, що Терези прагнуть розглянути питання з різних сторін. Притаманне Терезам і прагнення бути популярними. У цьому питанні треба навчити малюка розуміти, що заради престижу не варто жертвувати своїми принципами. Щоб випадково не був розвинений комплекс неповноцінності, навчіть дитину не порівнювати себе постійно з іншими. І ще, що варто пам'ятати батькам: дитина-Терези часто приховує за кокетством агресію. Це його захист від того, що він відчуває, ніби хтось краще за нього. А з цим почуттям Терезам боротися ще важче.

Чим ближче шкільний вік - тим більше треба проводити заняття, які допомогли б сформувати посидючість малюка. Інакше важко дитині буде звикнути до шкільного режиму. Пам'ятайте і ще про одну характеристики знака Зодіаку Терези - вони не люблять щось робити одні. Звичайно, вони здатні, швидко все схоплюють. Ось тільки змусити їх робити уроки буває дуже важко. Але зовсім інша справа, якщо уроки він буде робити не один. Причому це не означає, що йому треба допомагати. Досить просто перебувати з ним в одній кімнаті.

Дитина може виростити улюбленцем, якщо не навчити його дисципліни і відповідальності. Особливу увагу приділіть оточенню свого малюка. Терези не можуть без спілкування, але тут варто врахувати, що вони часто шукають собі кумирів. Від того, ким буде оточений дитина-Терези, залежить і те, яким він виросте. Однак все це треба робити делікатно. Терези не люблять, коли їм вказують. Якщо ж ви переконалися в доброчесності друзів малюка, то Не забороняйте йому запрошувати їх в гості і самому навідуватися до товаришів.

Враховуйте характеристику знака Зодіаку Терези і при виборі тону для спілкування. Найкраще говорити спокійно, в дискусіях варто звертатися до логіки і аргументів. І головне, не брешіть. Вазі чутливі до будь-якої фальші. У них сильно розвинене і почуття справедливості.

Знак Зодіаку наклав і свій відбиток на стан здоров'я цих дітей. Можливі інфекції сечового міхура і нирок. Через їх зайвої вразливості бувають нервові розлади. Якщо це сталося, то, як сніжний ком, можлива поява і наступних захворювань: розлади травлення, болі в спині, головні болі. Хороший спосіб цього уникнути: влаштовувати дитині частіше умови для релаксації. Нехай його кімната буде оформлена в пастельних тонах. Не забудьте і про спокійну мелодію, яку треба частіше давати слухати малюкові.

Дитина-Терези - це творчий малюк. Особливо його приваблює малювання і музика. Дайте цим талантам розвинутися. До того ж така діяльність заспокоює. Нехай ваш малюк показує таланти в різних сферах (в тому числі і в науці), однак постарайтеся, щоб творчість постійно супроводжувало його. І тоді в підлітковому віці ви не відчуєте з Терезами ніяких проблем. Та й професію надалі йому буде простіше вибрати.

З активний видів відпочинку і спорту можна порекомендувати східну гімнастику, йогу, бальні танці, фігурне катання, балет.

Завдяки певним характеристикам знака Зодіаку Терези виявляються свої таланти в театральному мистецтві, з них можуть вийти гарні кухарі-кондитери, модельєри, письменники і поети.

Щоб малюк ріс більш гармонійно, не заважає підібрати йому імена, які знаходяться в союзі зі знаком Терези.

Жіночі імена знаку Терези: Ангеліна, Альбіна, Анжеліка, Вероніка, Вікторія, Олена, Євгенія, Белла, Карина, Любов, Мілана, Поліна, Світлана, Емілія, Евеліна.

Чоловічі імена знаку Терези: Антон, Альберт, Аркадій, Віталій, Валентин, Євгеній, Марк, Інокентій, Олег, Михайло, Філіп, Павло, Яків, Юлій, Едуард.


Назад на сторінку знаку Терези »