Строительство »

Ділянка жовтої гілки метро закриють в суботу для приєднання нових станцій

  1. «Мічурінський проспект», «Озерна» і ще п'ять нових станцій
  2. Це може бути цікаво:

У суботу, 25 серпня, закриють ділянку Солнцевський лінії метро від станції «Шелепіха» до станції «Раменкі». «Шелепіха» буде доступна тільки для поїздок по ділянці Великій Кільцевій лінії і пересадок на МЦК, а станція «Парк Перемоги» - для поїздок по Арбатсько-Покровської лінії. «Мінська», «Ломоносовський проспект» і «Раменкі» будуть закриті для пасажирів.

У звичайному режимі станції відновлять роботу 26 серпня о 05:30.

Ділянка буде закритий у зв'язку з запуском нового ділянки Солнцевський лінії метро. До діючої системі метрополітену підключать сім станцій - від «Раменок» до «Рассказовкі».

До діючої системі метрополітену підключать сім станцій - від «Раменок» до «Рассказовкі»

В цей день для пасажирів будуть організовані безкоштовні маршрути автобусів КМ з зупинками у тимчасово закритих станцій метро.

Крім того, на станціях «Петровський парк», «Діловий центр», «Кутузовская», «Шелепіха», «Парк Перемоги», «Раменкі», «Ломоносовський проспект», «Мінська» в цей день будуть чергувати інспектори Центру забезпечення мобільності пасажирів Московського метрополітену. Вони допоможуть зорієнтуватися і вибрати потрібний маршрут. На станціях метро «Парк Перемоги», «Ломоносовський проспект», «Мінська», «Раменкі» чергуватимуть співробітники служби безпеки.

«Мічурінський проспект», «Озерна» і ще п'ять нових станцій

На новій ділянці Солнцевський лінії відкриють відразу сім станцій: «Мічурінський проспект», «Озерної», «Говорово», «Солнцево», «Борівське шосе», «Новопеределкіно» і «Рассказовку». Завдяки цьому транспорт стане доступнішим для близько 600 тисяч москвичів з районів Солнцево, Ново-Передєлкіно, Очаково-Матвіївській, Тропарьово-Нікуліно. А жителі прилеглих районів будуть добиратися в центр міста швидше.

Нові схеми і покажчики: навігація в метро оновиться через запуск ділянки жовтої гілки

Крім того, знизиться навантаження на станції «Південно-Західна», «Проспект Вернадського», «Тропарьово», «Саларьево» і «Румянцево» Сокольницької лінії. Зараз ними користуються жителі Солнцева, Ново-Передєлкіно, Рассказовкі. Менш завантаженими стануть пересадочні станції «Парк культури», «Бібліотека імені Леніна».

Знизиться пасажиропотік і на станції «Київська» Кільцевій, Арбатсько-Покровської та Филевской ліній. У жителів південно-західних районів столиці з'явиться вибір: сісти на електричку до Київського вокзалу або спуститися на одну з нових станцій жовтої гілки з пересадками на МЦК, Арбатсько-Покровської, Таганско- Краснопресненську і Замоскворецкую лінії.

Приєднати нові станції до діючої Солнцевський лінії без тимчасового призупинення руху поїздів на ділянці «Шелепіха» - «Раменкі» технічно неможливо. Проведення робіт спеціально заплановано на вихідний: в цей день станціями користуються набагато менше пасажирів, ніж у будні.

Це може бути цікаво:

Латаття і відблиски на воді: якою буде станція метро «Очаківське»

Сіра або помаранчева: якою буде станція метро «Борівське шосе»