Строительство »

Інтерв'ю з Юрієм Нікітіним: "Сердючка виступила на нашому весіллі безкоштовно - Данилко зробив нам такий подарунок"

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

8 липня 2016, 8:46 Переглядів: 8 липня 2016, 8:46 Переглядів:   48-річний продюсер Юрій Нікітін: Музика & mdash; не просто мій бізнес, це ще і стиль життя

48-річний продюсер Юрій Нікітін: "Музика & mdash; не просто мій бізнес, це ще і стиль життя" ..

- Пане Юрію, чия була ініціатива вдруге зіграти весілля зі співачкою і телеведучою Ольгою Горбачовою (церемонія відбулася 30 червня)?

- Більше моєї - ну, захотілося знову одружитися (сміється). Одного разу у нас з Олею вже було весілля. Але тоді ми не хотіли афішувати наш шлюб, і він був серйозно засекречений. Був тільки вузьке коло - пара друзів і близькі родичі. Посиділи по-тихому, так би мовити, тому на цей раз хотілося одружитися широко, з усіма відповідними ритуалами, дотримуючись традицій. І нам це вдалося!

- Перший раз ви розлучилися з Ольгою, коли вашої дочки Поліни було всього 5 місяців. Совість не мучила?

- мучить. Це був дуже непростий період в моєму житті. Я жив, як то кажуть, на грані і вдячний долі, що цей етап завершився, і все повернулося на круги своя. Але якщо ви запитаєте, чи жалую я, відповім: ні, не шкодую. Якби цього всього зі мною не сталося, навряд чи я зміг би гідно оцінити все, що маю. Тільки через деякий час зрозумів, наскільки для мене важлива моя сім'я.

- Розкажіть, якою була ваша весілля?

- Свято вийшло яскравим, простим, глибоким і незабутнім, і в першу чергу для нас самих. Ми хотіли уникнути будь-якої показухи, гламуру, вишуканих делікатесів, тому звернулися до українських автентичним обрядам. Ми обидва виросли в простих сім'ях, і для нас було важливо, щоб наші рідні відчували себе комфортно. Що стосується місця, то ми шукали щось незвичайне, і наш вибір зупинився на дивовижному місці в 100 км від Києва, в "замку Радомисль". У ньому, крім усього іншого, знаходиться музей домашніх ікон Ольги Богомолець, прекрасне і одухотворене місце для подібних церемоній. Найдорожчим для нас могло виявитися виступ Вєрки Сердючки, але Андрій Данилко зробив нам подарунок (посміхається).

- Свого часу в Техучилище ви отримали спеціальність "кравець верхнього чоловічого одягу". Чи використовуєте ці навички в сьогоднішньому житті?

- Дивлячись що розуміти під словом "навички". Мода і все, що з нею пов'язано, сильно допомогло в розвитку почуття смаку, і я можу відрізнити стильне від несмачного. Але я нічого не шию з того моменту, як вирішив присвятити себе музиці. Зі мною це сталося в 16 років. Мені пророкували хорошу швейну кар'єру, і на те були всі підстави: закінчив училище з відзнакою, зібрав свій швейний цех з висококласним устаткуванням і повним ходом розвивав свій бізнес. І раптом в якийсь момент зрозумів, що більше не можу суміщати шиття і музику, потрібно вибирати. Так я став музикантом. Це була справжня сімейна трагедія ... Батькам було складно зрозуміти, як можна поміняти реальну професію на щось ефемерне. Але в підсумку вони підтримали мене - як і завжди.

Знову одружені. У Юрія та Ольги двоє дочок - Поліна і Серафима.

- Як думаєте, якщо б ви не познайомилися з Іриною Білик свого часу, сьогодні теж займалися б музикою?

- Без сумніву. На момент знайомства з Іриною у мене вже був великий досвід роботи в шоу-бізнесі. У нас був свій музичний проект - група "Авеню", і базувалися ми в Москві в студії "Міраж". Це був унікальний випадок, коли ми мали можливість розвивати свій музичний бренд, беручи участь в престижних гала-концертах на центральних телеканалах і фестивалях, та ще й гастролювати на розігріві у "Миража" - одного з найпопулярніших колективів в СРСР. Це був чудовий час, я заробляв в день по 150 рублів, але так тривало недовго. Інтриги, сварки ... Загалом, мені довелося повернутися до Києва і починати все з нуля.

- Чому не залишилися в Москві продовжувати кар'єру?

- Москва - дуже специфічне місто, мені там жити складно. Я не та людина, з яким подавай роботу за всяку ціну. Для мене темп і розміри Києва підходять, і в схожих на нього містах мені теж комфортно.

- Ви - корінний киянин. Звертаєте увагу на те, що відбувається з містом? Я маю на увазі всі ці забудови в історичних місцях, декомунізацію?

- Був час, коли питання хаотичної забудови сильно мене турбував, але потім я зрозумів, що це марна трата часу. за хороші хабара можна побудувати навіть безглузде будівлю в самому центрі міста - ось вони і будують. Сенс дискутувати з цього приводу? Так що в якийсь момент я перестав відволікатися на подібні питання. Намагаюся займатися тільки тим, що на 100% залежить особисто від мене.

- З Іриною Білик ви познайомилися, коли вам було 22, а їй - 21. Це була любов з першого погляду?

- Це була велика пристрасть, симпатія, повага і, напевно, любов. У нас були гарні і серйозні відносини плюс загальна робота, кар'єра. Одним словом - глибокий зв'язок.

- Чому ж так і не дійшла до весілля, спільну дитину?

- Як і більшість чоловіків, я був сповнений комплексів, забобонів. Завжди вважав, що одруження може позбавити мене волі. Що якщо я одружуся або стану батьком, то відразу стану невільним в усіх відношеннях. А по-друге, все якось не до цього було: бізнес-проекти, перспективи, записи, зйомки.

- За вісім років відносин з Білик вам вдалося купити разом 3-кімнатну квартиру, та й не тільки її. Як все ділили після того, як розлучилися?

- Це був перший раз в житті, коли мені було що ділити (посміхається). У нас була трикімнатна квартира в хорошому районі столиці, паралельно будували ще одну трикімнатну. В результаті я переїхав в однокімнатну в сусідній будинок, а Іра залишилася там же, де і жила. Все вирішували без скандалів, розійшлися по любові.

- Не дивлячись на ваш особистий розрив, ви ще 16 років продовжували працювати її продюсером. Це було складно?

- Після розлучення навіть залишатися друзями складно, не кажучи вже про те, щоб працювати разом. Але нам це вдалося. Забігаючи вперед, скажу, що на протязі 24 років спільної роботи ми неодноразово розходилися, але знову і знову приходили до того, що працювати разом - найбільш ефективно для нас обох. На сьогодні прийшли до того, що Ірина сама займається своїм проектом в якості продюсера: концертна діяльність, репертуарна політика - вона приймає всі рішення сама як менеджер . Наша ж компанія Mamamusic управляє всіма правами на пісні Ірини Білик. Це ідеальна комбінація для обох сторін.

- Сьогодні ви дозволяєте собі робити Ірині зауваження щодо її нових кліпів, наприклад?

- Ні. Творчість - це дуже інтимний процес. Аналізувати його, та ще й висловлювати свої умовиводи артисту непросто. Коли ви - одна команда, артист і продюсер, це одне, - тоді всі розмови ініціюю я: розбираю, критикую. У нашому ж з Іриною випадку я висловлюю побажання і поради тільки, коли Іра просить про це.

- У вас незакінчену вищу освіту. Що вам завадило завершити розпочате до кінця?

- У Київському інституті культури я провчився рекордну кількість років - двадцять, після чого мене відрахували. Лист про моє відрахування за невиконання навчального плану (з гордістю показує. - Авт.) - документ особливої ​​важливості для мене. Я зберігаю його в офісі в рамці на самому видному місці. В принципі, вищу академічну освіту важливо, але тільки не в сфері вітчизняного шоу-бізнесу. Всьому, що знаю і вмію, навчився сам, завдяки своїй завзятості, любові до музики і бажанням добитися успіху. Тепер даю ці знання на своїх семінарах.

- Що це за семінари?

- В якийсь момент я зрозумів, що прийшов час ділитися накопиченим досвідом і інформацією, яка акумулювалася в мені протягом 25 років. Я став писати статті і систематизувати свої знання. Так і народилася навчальна програма, яка покликана допомагати талановитим людям в реалізації їх цілей в галузі сучасної музики, точніше, музичного бізнесу. Пару тижнів тому ми провели перший навчальний семінар, а в вересні стартує наш перший курс, набір в який починається зовсім скоро.

З Іриною Білик. Познайомилися, коли обом було трохи за 20.

- Ви свого часу співпрацювали з "Океаном Ельзи" та Кузьмою. Що це була за робота?

- У 1997 році я працював продюсером компанії Nova Records, яка займалася випуском музичних альбомів. Продюсер "Океану Ельзи" Віталій Клімов приніс нам перший альбом групи, і ми його видали. Я вважав цю музику цікавою, на той момент досить самобутньою, вона виділялася на загальному тлі вітчизняної поп-музики. Ось так і відбулося наше співробітництво. З Кузьмою ж ми працювали як персональні менеджери кілька років, на зорі кар'єри групи "Скрябін", відразу після їх переїзду до Києва.

- Сьогодні вам часто пишуть з проханням про допомогу в розкрутці вже відомі і відомі артисти?

- Часто. В один момент мені навіть здалося, що ми спілкуємося на предмет співпраці з усіма відомими артистами в країні. По правді, я дуже педантичний у виборі партнерів. Музика - не просто мій бізнес, це стиль життя. За багато років я виробив ряд принципів, за якими і вибудовую роботу з тими чи іншими проектами. По-перше, мене повинен надихати артист і його творчість своєю унікальністю, підходом, залученням. Я можу добре просувати і продавати тільки ту музику, в яку сам вірю. По-друге, сам артист повинен бути комфортним для мене, ми повинні говорити на одній мові. Якщо людина мегаталантлів, але не підходить мені як особистість, я ніколи не стану з ним працювати. По-третє, я повинен розуміти, що дійсно можу щось дати проекту, зробити його популярнішим, фінансово успішніше.

- Які артисти входять в ваш продюсерський центр на сьогоднішній день?

- Залежить від роду діяльності. Якщо ми говоримо про моделі "360 градусів менеджмент" (охоплює всі сфери просування артиста. - Авт.), То це Вєрка Сердючка, "НеАнгели", Nikita і Ольга Горбачова. До того ж зараз ми готуємося до старту пари нових проектів. Якщо ж мова про цифровий дистрибуції (легального поширення музики в мережі. - Авт.), То там ми співпрацюємо ще з декількома великими зірками, включаючи Ірину Білик.

Головне, що всі артисти, з якими ми співпрацюємо - яскраві індивідуальності. Повірте, не всі, кого ми бачимо по телевізору, такими є. Наприклад, для більшості дівчат сцена - це вітрина, де вони хочуть вигідно показати себе, продати, якщо хочете, вдало вийти заміж і зажити красивим життям. Ми працювали і з такими, але саме з ними і розлучилися в ході роботи.

- Активно ходять чутки, що Даша Астаф'єва збирається покинути групу Nikita. Якщо це колись станеться, колектив буде існувати?

- Не дивлячись на те, що Даша Астаф'єва - головне діючі обличчя проекту і група фактично створювалася під неї, Nikita - це вже відомий музичний бренд зі своїми фанами, і від солісток це вже не залежить. Особливо якщо говорити про європейську історії. Так що відповідь - так, проект буде існувати в будь-якому випадку. Питання, як і в якому форматі, але це окрема тема для розмови. Що стосується догляду солісток з груп, то я прихильник того, щоб кожна з них розвивалася всередині компанії. В цьому випадку артисту не потрібно починати все з початку, і роки, проведені в проекті, стають лише трампліном, переходом на новий етап.

Повертаючись до Даші, скажу, що мені б дуже хотілося продовжувати і розвивати співпрацю з нею. Не всі знають, що Даша - дівчина з провінційного містечка, стала володаркою титулу найкрасивішої дівчини на планеті за версією журналу Playboy. Таких всього 12 за всю історію цього видання. У цьому списку є Памела Андерсон, Кармен Електра - і наша Даша! У неї величезна кількість талантів - малює, пише вірші, співає. У неї є весь набір необхідних якостей, щоб стати явищем в світовому музичному бізнесі.

- Відкрийте пару секретних пунктів з контрактів, які ви підписуєте з артистами. У них йдеться, наприклад, про штрафи за зайві кілограми, прогули репетицій, несподіваною вагітності?

- Нічого подібного в наших контрактах немає. Єдиний жорсткий пункт - якщо щось починає йти не так, щось не влаштовує нашу компанію або суперечить її політиці, наприклад, систематичні запізнення, відмова їхати на концерт, ще щось, ми маємо право розірвати контракт в односторонньому порядку.

Підопічні продюсера. Андрій Данилко і група Nikita.

- Яка ваша думка про українських артистів, які виступають сьогодні в Росії?

- Це дуже двояка історія і складне питання. Коли ти сам артист і знаєш, що хтось любить твою творчість, ти не аналізуєш національність свого глядача. Тебе люблять, і ти завжди починаєш любити у відповідь. Не потрібно забувати, що артист - це обмін енергією зі своїм глядачем. Моя думка: все залежить від того, де виступати, перед ким, в якому контексті і, найголовніше, що говорити зі сцени.

- Як думаєте, цькування Ані Лорак - це добре продуманий чорний піар-хід чи випадковий збіг обставин?

- Ані Лорак першою потрапила під гарячу руку, а її менеджмент не впорався з великим потоком негативної інформації. Крім того, існує не тільки зовнішнє, але і внутрішнє суперництво артистів. Адже, по суті, Ані Лорак нічим не поступається "Океану Ельзи" в тому плані, що вони однаково цінні для своєї аудиторії. Тому я не виключаю можливості, що це була спланована акція. Але в будь-якому зло завжди є благо, і Ані Лорак ця ситуація дозволила значно розширитися на інші ринки.

- Все журналісти знають, що Андрій Данилко - досить закрита особистість. Яким особисто ви його знаєте?

- Андрій - мій близький друг, партнер, геній, з яким я маю честь працювати ось уже майже 20 років. Він - сильна людина, яка робить те, що вважає за потрібне і важливим для себе. Людина з загостреним почуттям справедливості, у якого в пріоритеті творчість і робота.

- Не так давно в Києві відгримів концерт "ОЕ" на Олімпійському. Як думаєте, хто ще в нашій країні здатний зібрати такий стадіон?

- Думаю, більше ніхто, якщо не брати до уваги Вєрку Сердючку. Це єдиний глобальний артист, чий рівень популярності поки не можна виміряти. Сердючка, як відомо, останніми роками не дає відкритих касових концертів, при цьому залишаючись одним з лідерів ринку. А той факт, що українські артисти збирають на свої концерти таку кількість людей, надихає і радує. У випадку з вітчизняними виконавцями великі збори на сольні шоу вже стали швидше нормою, ніж винятком. Ось наші "НеАнгели" зібрали аншлаг у київському Палаці спорту. Змогли одні - зможуть і інші.

- Ви не намагалися переконати Андрія знову давати концерти на батьківщині?

- Андрій - людина, яка краще за всіх розуміє і відчуває, коли саме настане момент його нового великого виходу. І, по моїм відчуттям, він вже близький до цього.

- Чим взагалі зараз живе Андрій Данилко?

- Все як завжди. У його робочому графіку мало що змінилося: робить музику, кожен день працює в студії, багато гастролює, в основному за кордоном. Оскільки відкриті касові концерти ми не даємо, всі роботи носять приватний закритий характер. З огляду на, що Вєрка Сердючка - це кращий весільний колектив в світі, найчастіше працюємо саме на таких урочистостях. У більшості випадків з глобальними знаменитостями - Брайан Феррі, Крістіна Агілера, Робі Вільямс. Не так давно виступали в Мюнхені на дні народження на одній сцені з групою Rammstein.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Інтерв'ю з Юрієм Нікітіним:" Сердючка виступила на нашому весіллі безкоштовно - Данилко зробив нам такий подарунок "". інші інтерв'ю дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шкільна Анна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Пане Юрію, чия була ініціатива вдруге зіграти весілля зі співачкою і телеведучою Ольгою Горбачовою (церемонія відбулася 30 червня)?
Совість не мучила?
Розкажіть, якою була ваша весілля?
Чи використовуєте ці навички в сьогоднішньому житті?
Як думаєте, якщо б ви не познайомилися з Іриною Білик свого часу, сьогодні теж займалися б музикою?
Чому не залишилися в Москві продовжувати кар'єру?
Звертаєте увагу на те, що відбувається з містом?
Я маю на увазі всі ці забудови в історичних місцях, декомунізацію?
Сенс дискутувати з цього приводу?
21. Це була любов з першого погляду?