Строительство »

Будівництво веранд в Білорусі

Вбудована веранда має загальний фундамент з будинком і її будівництво закладено вже в проекті. Якщо ж проект Вашого будинку не передбачав веранду, а Ви хочете виправити цю помилку, то веранду можна прилаштувати.

Наша компанія пропонує послуги з будівництва веранд в Білорусі. Ми можемо спроектувати і побудувати веранду будь-якої конфігурації, засклену або відкриту, холодну або опалювальну. Зазвичай будівництво веранди здійснюється з бруса або колоди, але матеріал Ви можете вибрати самі або проконсультуватися з нашими фахівцями. Гарантуємо, що побудована нами веранда, буде ідеально гармоніювати з Вашим будинком.

Веранда - дуже практичне приміщення. Будучи проміжної кімнатою між будинком і навколишнім середовищем, вона може використовуватися як зона відпочинку, літня кухня, підсобне приміщення при сезонних заготовках. Будівництво дачних веранд в більшій мірі це і передбачає. Прибудова веранди до міського будинку створює атмосферу заміського житла і дозволяє більшою мірою бути ближче до природи.


За час роботи, наша компанія побудувала безліч різних веранд. Ми будували веранди разом з будинком або прилаштовували їх до готових будівель. В процесі будівництва веранди ми не допустимо перекосів, появи зазорів або «від'їзду» веранди від будинку. Ми побудуємо веранду швидко, але якісно. Будівництво веранди Ви можете замовити в нашій компанії за низькою ціною. У нас власна заготівля лісу, виробництво зрубу, бруса та інших пиломатеріалів, тому ціна на будівництво веранди в нашій компанії буде нижче, ніж в інших організаціях.

Важливим елементом будь-якого будинку є ганок. Веранда з красивим ганком здатна якісно поліпшити Дизайн дому . Як правило, будівництво ганку є завершальним моментом в будівництві веранди, будинки. Ганок завжди будується одночасно з будинком. Якщо пізніше була прибудована веранда, то будівництво ганку здійснюється разом з будівництвом веранди. Загальна гідроізоляція і єдина підстава дозволяють уникнути тріщин між ганком і фундаментом веранди і просідання сходинок ганку. Не рекомендується проводити будівництво ганку після того, як буде побудована веранда. Одночасне будівництво веранди і ганку із загальним фундаментом забезпечує більш міцну конструкцію. Навіть, якщо Ви плануєте будівництво дерев'яного ганку, врахуйте, що воно теж потребує фундаменті. У нашому кліматі ганок без фундаменту буде непрактичним.

Наша компанія побудує Вам ганок з цегли, дерев'яний ганок або з іншого, обраного Вами матеріалу. Будівництво козирка над ганком покращує зовнішній вигляд фасаду будівлі і захищає від негоди. Конструкція ганку, в тому числі і з козирком, визначається загальним стилем Вашого будинку, веранди.

Звертаючись в нашу компанію, Ви позбавляєте себе від турбот і економите час.

Телефонуйте нам, отримуйте відповіді на питання, що цікавлять Вас поросят і замовляйте будівництво веранди і ганку.

+375 (44) 767-28-22

Поділитися: