Строительство »

NEWSru.com :: У Москві обікрали квартиру радника посольства Венесуели

Столичні поліцейські шукають злочинців, які скоїли квартирну крадіжку і викрали майно латиноамериканського дипломата. Об'єктом уваги домушників стало житло, орендоване радником посольства Республіки Венесуела

Столичні поліцейські шукають злочинців, які скоїли квартирну крадіжку і викрали майно латиноамериканського дипломата. Об'єктом уваги домушників стало житло, орендоване радником посольства Республіки Венесуела.

За даними оперативників, грабіжники вибили личинку замка вхідних дверей, після чого проникли в квартиру дипломата, розташовану на Садовій-Каретної вулиці. Здобиччю зловмисників став ноутбук, колекції срібних монет і наручних годинників, передає РІА Новини" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Сумарний збиток від крадіжки перевищує 1,5 мільйона рублів. 15 жовтня постраждалий дипломат написав заяву в поліцію.

У прес-службі ГУ МВС по Москві підтвердили факт квартирної крадіжки.

Додамо, що за останні три дні це вже друге повідомлення про крадіжки з московських квартир чиновників. 12 жовтня в поліцію звернулася заступник директора департаменту інформації апарату Рахункової палати Олена Моїсеєва. За словами жінки 1970 року народження, "в період з 14 вересня по 12 жовтня невідомий, зламавши замки, проник в її квартиру на вулиці Островитянова" і скоїв крадіжку церковного начиння.

З приміщення було винесено ікони стилю "Фініфть", церковні монети зі срібла з позолотою, а також фарфорові вази, розповіли "Інтерфаксу" в прес-службі ГУ МВС.

За словами поліцейських, матеріальні збитки склали близько 500 тисяч рублів.