Строительство »

Нафта з Венесуели прибула до Білорусі

Перша партія нафти з Венесуели надійшла на Мозирський НПЗ.

Про це 2 травня повідомив Перший канал білоруського телебачення. Дана партія (4 тис. Тонн) є першою частиною поставки в розмірі 80 тис. Тонн, яку напередодні прийняв порт Одеси. Нафта надходить на білоруський НПЗ залізницею. Очікується, що постачання Про це 2 травня повідомив Перший канал білоруського телебачення решти нафти в Білорусь буде здійснена протягом найближчих 10-12 днів.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко перед прибуттям венесуельської нафти в республіку заявив, що весь прибуток від її переробки повинна залишитися Білорусі.
Як повідомлялося, Білорусь закупила в Венесуелі 80 тис. Тонн нафти.
Вона буде доставлена ​​на один з двох білоруських нафтопереробних заводів - ВАТ "Мозирський НПЗ", в якому частка російської "Славнефти" становить близько 44%.
Як очікується, загальний обсяг поставок нафти з Венесуели до Білорусі протягом календарного року - з квітня 2010 по квітень 2011 року - може скласти 4 млн тонн. Відповідно до білорусько-венесуельськими домовленостями, обсяг поставок нафти в цей період може бути збільшений до 10 млн тонн в разі забезпечення взаємовигідних умов транзиту нафти.
В даний час Білорусь вивчає можливості забезпечення поставок нафти з Венесуели через порти Балтії, зокрема, через литовський порт-термінал Бутінге.
www.interfax.by

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Поставте йому оцінку.