Строительство »

Дом-2, новини і чутки: Катя Король покинула шоу через Венцеслава

23:51 31.05.2016

Щось останнім часом в « будинку- 2 »Спостерігається відхід за доглядом.

шансоньє Яббарова вигнали за порушення «права інтелектуальної власності» проекту. Бідкається тепер в соцмережах, що концерти зриваються і як добре було на милою халявної Поляні.

Фріка Коляна Должанського злили по всім відомих причин. « Колян перестав сприймати дійсність . Виною всьому алкоголь. Разом з ним і полетів з острова в Мар'їно гай ... »- пояснив продюсер проекту Михайлівський. Пішов і репер Тимур Гарафутдинов: у цього поклик творчості. Тепер співають Тимур з Коляном в столичних клубах свій хіт «Варчина рот».

Зазначу, що всі перераховані вище, хоч і можна їх лаяти нескінченно, а персонажами в «будинку-2» були яскравими. Тепер настала черга ще однієї проектної зірки відправитися за ворота: дизайнер, модель і співачка Катя Король вирішила, що робити їй на реаліті-шоу більше нічого.

Катерина Король і Денис Козлович Катерина Король і Денис Козлович

Взагалі Король останнім часом гнобили на повну котушку: то акоголічкой обзивали, то Грязнушка ... А вже тема з насильницьким заселенням з вінцем, на якому наполягали ведучі, блондинку, видно, зовсім добила. Ну і останньою краплею в чаші терпіння стала пропозиція Катерині пройти детектор брехні. Тема препротівним: спала або не спала Король за часів свого швидкоплинного шлюбу з Венгржановскім ?

Катя Король на це питання відповіла, розклавши все по поличках: «Два роки тому Венц зізнавався сам, що йому не потрібен секс, що у нього з цим проблеми, що йому потрібно лікуватися у сексолога і у психолога! Ксенія Бородіна навіть розбирала проблеми інтимного характеру Вінця на лобному. Всі його дівчата: Валовічева, Токарева, Чіпізубова ... мн. ін., в тому числі і я, стверджуємо і констатуємо факт, що з вінцем сексу не було! Він в усіх відношеннях жив без інтиму з жінками! З чим це пов'язано, особисто мені нецікаво! .. »

Шлюбні ігри Венцеслава Венгржановского

Залишається питання: а навіщо ви, Катерина, і ті ж самі Воловичева, Токарева і Чіпізубова вступали у відносини з чоловіком, з яким повноцінних відносин бути не може? Тим більше незрозуміло, навіщо з такою людиною офіційно реєструвати шлюб жінці, у якої вже на руках дитина.

Далі Король пише, що вважає Вінця психічно неврівноваженою людиною, тому вона прийняла рішення покинути проект: не хоче піддавати ризику своє здоров'я і репутацію, перебуваючи в одному периметрі з неадекватним і озлобленим на весь світ людиною. Знову-таки питання: а свою репутацію вона хіба «Не піддала ризику», вийшовши заміж і лягаючи в одне ліжко з цим злісним неадекватний і, судячи з усього, маленьким чудовиськом? Катя говорила, що до вінця вона завжди ставилася як до дитини і шкодувала його. Ось свою дитину краще б пошкодувала, а не дядька років за 30 з прібамбахом в голові ...

Венцеслав Венгржановскій пече на проекті «Дом-2»

Катерина заявила також, що не збирається ставити підписи під маренням Вінця в звинуваченнях її в крадіжці 400 000 руб, алкоголізмі, проституції, шахрайстві і всіх смертних гріхах: «Я пройду незалежний детектор поза проектом і надам докази!»

Докази ці, схоже, вже нікому потрібні не будуть. Особисто мені Король ніколи не подобалася, а наряди від Каті завжди жахали. Однак визнаю: на жаль, але з відходом цієї дівчини на одного яскравого персонажа в «Домі-2» стало менше.

Катерина Король: «Хто крокує дружно в ряд Катерина Король: «Хто крокує дружно в ряд? Це наш сексі-загін! .. »

Щиро ваша, Натуся Зебберг

Знову-таки питання: а свою репутацію вона хіба «Не піддала ризику», вийшовши заміж і лягаючи в одне ліжко з цим злісним неадекватний і, судячи з усього, маленьким чудовиськом?
Катерина Король: «Хто крокує дружно в ряд?