Строительство »

Купити велосипед в Дніпропетровську

Хочете купити велосипед в Дніпропетровську

Хочете купити велосипед в Дніпропетровську?

Ви на вірному шляху, адже велосипед подарує вам купу незабутніх радісних моментів, і допоможе прикрасити ваше життя новими фарбами і емоціями! Наш інтернет-магазин замінить вам будь-який магазин велосипедів в Дніпропетровську. У нашому асортимент є велосипеди таких відомих велосипедних брендів, як Centurion , CUBE , Giant , Le-grand , Kross . Міські та гірські, кросові та комфортні, велосипед топового рівня і недорогі велосипеди - купити все це ви зможете на нашому сайті.

Якщо ви шукайте велосипед для вашого малюка, тоді ми з упевненістю можемо сказати, що ви потрапили за адресою. У нашому магазині один з найширших виборів велосипедів для дітей. Не варто сумніватися, телефонуйте нам і ми допоможемо вам підібрати і купити дитячий велосипед для вашої дитини.

Ваш велосипед вже чекає вас. Так що вперед! Ми доставимо його в будь-яке відділення Нової-Пошти в Дніпропетровську.

Дніпропетровськ - великий індустріальний гігант України, в якому обов'язково знайдуться місця для покатушек на велосипеді.

Їздити на велосипеді в Дніпропетровську можна по всіх вулицях, але наш вам рада, Карла Маркса не саме кращі місце для велосипедної прогулянки, краще вибрати вулиці і місця по спокійніше, де мало транспорту і є на що подивитися.

Одним з таких місць є парк ім. Шевченка, хороший спокійний парк з асфальтованими доріжками де цілком можливо здійснювати велосипедні маневри не загрожуючи нікому навколо. З парку легко можна доїхати на набережну помилувати видом на Дніпро, подивитися визначні пам'ятки міста, просто посидіти на лавочці біля річки.

З того-таки парку через міст можемо проїхати на Комсомольський острів, де є прекрасні стежки для їзди на велосипеді, зоопарк, акваріум і трохи далі, в глиб, навіть є міський пляж, де в теплу пору цілком можна скупатися. Багато велотуристи збираються групками на Комсомольському острові що б визначитися з маршрутом для спільної поїздки. Вони ж і підкажуть вам, де найкраще купити велосипед в Дніпропетровську.

Хороший вибір для велопрогулянки і парк Горького - відмінне місце для спокійної їзди на велосипеді, навіть для дітей. Одним з найбільш підходящих місць для катання є стадіон ДНУ ім. О. Гончара, де часто проводяться різні спортивні заходи, в тому числі і вело перегони на малих дистанціях.

Для любителів екстриму і тих, хто не боїться долати великі дистанції на велосипеді, ідеально підійде маршрут по Полтавському шосе, на яке можна потрапити через Старий міст, де обладнана велодоріжка, потім вул. Передова. Проїхавши по шосе близько 5 - 6 км, ми потрапляємо в селище Лісовий, з прекрасним сосновим бором. До речі, недавно на краю лісу був виритий піщаний кар'єр на місці якого відбулося блакитне озеро, люди з усього міста їдуть влітку туди щоб відпочити на чистому пляжі в лісі. Далі по дорозі можна з'їздити в Партизанський та інші селища.

Для того щоб помилуватися прекрасним заходом на Дніпрі можна поїхати по маршруту Ямбург - Кодаки, ідеальний маршрут навіть для початківців велосипедистів, на дорозі дуже мала кількість машин, а мальовничі пейзажі прекрасно радують душу.

У Дніпропетровську є на що подивитися, так що вперед, до нових пригод!

Хочете купити велосипед в Дніпропетровську?