Строительство »

Нюанси договору купівлі-продажу - Ділові новини АН BFS

  1. Що необхідно знати про договір купівлі-продажу?

До того моменту, як укладається договір на квартиру в новобудовах, необхідно оформити додаткові папери, які впливають на рівень безпеки угоди. Наприклад, для будь-якого житла потрібно документ, де стоїть позначка про передачу права володіння.

Що необхідно знати про договір купівлі-продажу?

До того моменту, як укладається договір на квартиру в новобудовах, необхідно оформити додаткові папери, які впливають на рівень безпеки угоди

Нюанси договору купівлі-продажу

В якості продавця може бути не тільки девелопер, а й інвестор, про це прописується в договорі. Ріелтор є лише посередником. Його послуги оплачуються продавцем і по документам його нібито не існує. Якщо покупка новобудови від девелопера, і в договорі продавцем є девелопер, то ви підписуєте договір участі в пайовому будові, а якщо інвестор, то укладаєте договір поступки прав вимоги в умовах договору участі в пайовому будові. Іншими словами, інвестор вважається тим же покупцем, який придбав житло і отримав права девелопера на цю нерухомість за договором пайової будови, а потім спокійно продає свої права іншій людині. Неважливо, хто буде продавцем новобудови, існує дві форми договорів Ф№-214, тому нема різниці в часі отримання готового житла по тій чи іншій формі документації. На сайті http://acropol-group.com.ua/ ви знайдете широкий вибір квартир в Ірпені.

Якщо реалізується нові житлові комплекси, то передача прав володіння виконується лише один раз. На практиці показано, що права на володіння нерухомістю можуть передаватися постійно. У будь-якій ситуації, будь то новобудови або вторинний ринок, необхідно звернути пильну увагу на передачу прав володіння, перевіряти всі документи, контролювати процес грошових розрахунків між сторонами. Необхідно ознайомитися зі способами оплати. Якщо в договорі вексельна форма оплати, значить, потрібно з'ясувати, яка компанія продає вексель покупцю житла. Також потрібно з'ясувати, як сторони будуть проводити розрахунки, і за якими документами підтверджується акт оплати. Договір на покупку житла в новобудові перевіряється досконально. Тут потрібно перевірити ціну житла, адреса, час завершення зведення.

Якщо ви хочете купити житло в новому будинку в Ірпені, необхідно уважно прочитати умови договору, які виявляють повернення грошей і причини такого повернення. Щоб убезпечити себе від можливих ризиків, краще зверніться в перевірену девелоперську компанію Акрополь, яка користується популярністю і зуміла довести свою чисту репутацію, виділяючись на тлі конкурентів. Безліч клієнтів змогло придбати квартиру або будинок через дану компанію і зараз насолоджується якісним і довговічним житлом.

матеріал підготовлений АН BFS

Додайте джерело АН BFS в обране Google Новини . Що далі? Буде цікавіше!

Що необхідно знати про договір купівлі-продажу?
Що необхідно знати про договір купівлі-продажу?
Що далі?