Строительство »

Ведення арбітражних справ | Адвокат по арбітражним спорах

  1. Претензійний порядок врегулювання арбітражного спору
  2. Правова підтримка в арбітражному процесі
  3. Професійний підхід до арбітражного справі - 50% перемоги!

Арбітражні справи, як і процесуальне законодавство регулює їх судочинство відрізняються від інших справ своєї особливої ​​юридичною природою Арбітражні справи, як і процесуальне законодавство регулює їх судочинство відрізняються від інших справ своєї особливої ​​юридичною природою.

В основному ж вони пов'язані з економічними спорами в області цивільних, господарських, адміністративних, податкових і корпоративних правовідносин.

Для успішного вирішення поставлених завдань в цьому непростому судовому процесі, юрист по арбітражним деламдолжен мати високий ступінь професіоналізму, значною практикою успішного ведення аналогічних судових справ. Але і Кончно ж глибокими знаннями норм матеріального та арбітражного процесуального права Россіской Федерації.

У Адвокатському Кабінеті «Сприяння» працюють саме такі співробітники, які в повній мірі відповідають вище перерахованим професійними якостями. Ефективно дозволяючи складні економічні суперечки, ми надаємо надійну юридичну допомогу приватному бізнесу не тільки в столиці, а й за її межами.

Претензійний порядок врегулювання арбітражного спору

На даній стадії важливо заручитися підтримкою адвоката по арбітражним справах , Адже його своєчасне вступ у справу на вашому боці дозволить значно заощадити час і кошти, намагаючись не довести справу до арбітражного суду.

- Потрібно відзначити, що якщо законом або договором для ініціації арбітражних суперечок передбачений обов'язковий порядок їх досудового врегулювання (претензійний порядок), це означає, що тільки після виконання цієї процедури, сторона отримує право на звернення з позовом до арбітражного суду.

форма складання претензії законом не визначена, однак вона повинна містити докладний опис порушених прав і причин виникнення спору, а також конкретні вимоги та попередження про звернення до арбітражу в разі їх не задоволення або ігнорування самої претензії. Терміни розгляду претензії зазвичай вказані в договорі або законі. Якщо вони там не обумовлені, то в такому випадку застосовується розумний термін.

Допоможемо виграти арбітражну справу


Правова підтримка в арбітражному процесі

Якщо досягти домовленостей в ході претензійного порядку не представляється можливим, то єдиним виходом залишається судовий розгляд. Ведення арбітражного справи то складний процес, початковою стадією якого є складання позовної заяви .

Від юридичної грамотності сформульованих в позові вимог і його правових підстав, практично завжди залежить перспектива самого арбітражного справи. Кваліфікована допомога юриста важлива ще й тому, що юридична послуга - представництво в арбітражному суді вимагає оперативного реагування на все, що відбувається в судовому засіданні непередбачені події. Крім того, потрібно вміти передбачати всілякі розвитку сценарію арбітражного судочинства, а це можливо тільки лише при високому ступені кваліфікації, заснованої на правових знаннях і особистому професійному досвіді адвоката.

Професійний підхід до арбітражного справі - 50% перемоги!

Навіть незначні помилки в арбітражі часто призводять до несприятливого результату, якщо навіть за фактом сторона мала всі перспективи виграти справу. Наші адвокати здійснюють ведення арбітражних справ, використовуючи різноманітні правові інструменти і юридичні прийоми, що дозволяє їм вибирати правильну тактику, яка враховує індивідуальні особливості ситуації і міняти її в залежності від існуючих на той момент обставин.

- Якщо ви шукаєте кваліфікованих фахівців, які дійсно зможуть ефективно допомогти і арбітражні справи для яких є основним видом професійної діяльності, то ви - потрапили за адресою! Наберіть нам і ми домовимося про зустріч і подальшу співпрацю.

Практика наших адвокатів (юристів) по арбітражним справах