Строительство »

Кредити на карту Maestro

 1. Опис карти Maestro
 2. Як отримати гроші?

Останнім часом все більш популярними стають кредити, видавати не готівкою, а шляхом перекладу  на банківську карту

Останнім часом все більш популярними стають кредити, видавати не готівкою, а шляхом перекладу на банківську карту . Пластик все міцніше входить в сучасне життя, з його допомогою набагато зручніше робити покупки, оплачувати комунальні послуги, оформляти замовлення через Інтернет.

Одна з найбільш поширених карт - система Maestro. У чому ж її особливості?

Опис карти Maestro

Maestro входить в число сервісів міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide. Зовні карти виглядають цілком стандартно, оснащуються магнітною смугою і електронним чіпом, необхідним при знятті готівки через банкомат. Карта найбільш популярна в країнах СНД, не дивно, що саме громадяни Казахстану регулярно оформляють позики з її допомогою.

Основні функції пластика виглядають наступним чином:

 • Оплата покупок в магазині;
 • Оформлення банківських переказів через термінал або оператора;
 • Позика на карту Маестро, що носить нецільовий характер;
 • Проведення оплати в інтернет-магазинах;
 • Оплата послуг ЖКГ, телебачення, стільникового зв'язку та іншого.

Призначення карт даного сімейства дуже різноманітно, представлені і варіанти для студентів (Нарахування стипендії), і соціальні карти, і різні дебетові виконання для нарахування заробітної плати. Оформити пластик можна шляхом звернення до банку.

Як отримати гроші?

Для отримання грошей в кредит можна звернутися або в банк, або в мікрофінансову організацію. У першому випадку варто заздалегідь подбати про збір пакету документів, приготуватися до необхідності довгого очікування, в деяких випадках - до пошуку заставного забезпечення у вигляді поруки або ліквідного майна, що знаходиться у вашій власності.

Отримання грошей в борг через МФО відбувається за набагато більш простою схемою і передбачає наявність цілого ряду переваг:

Отримання грошей в борг через МФО відбувається за набагато більш простою схемою і передбачає наявність цілого ряду переваг:

 • Мінімальний термін очікування рішення по заявці, в деяких випадках він становить всього кілька хвилин;
 • Відсутність необхідності в зборі пакету документів, досить тільки чинного цивільного паспорта;
 • Мікрокредит не вимагає заставного забезпечення;
 • Постійні клієнти можуть розраховувати на полегшені умови;
 • Як правило, процес обходиться без перевірки кредитної історії , Тобто на позитивне рішення можуть розраховувати навіть люди, раніше допускали прострочення платежів, які не виконували свої обов'язки за договором в повній мірі, а тому не здатні розраховувати на прихильність банків;
 • Можливість реструктуризації мікропозик, якщо не виходить повернути його вчасно;
 • Оформлення міні-позики можливо цілодобово, розгляд заявок ведеться навіть в нічний час.

Єдині незручності, що стосуються мінікредітов в МФО, стосуються обмеження сум, а також досить високих процентних ставок. Втім, це характерно далеко не для всіх підприємств, що працюють в даній сфері кредитування. Список організацій можна вивчити на спеціалізованому сайті Credy.kz.

Тут наведені докладні умови, на яких та чи інша компанія видає мікро-позики, опубліковані реальні відгуки минулих позичальників, а також розміщені спеціалізовані форми зв'язку, за допомогою яких можна відправити заявку на кредит.

У чому ж її особливості?
Як отримати гроші?