Строительство »

На сайті «Веб-вибори 2012» тепер показують пам'ятки

  1. Google Street View прийшов в Росію

сайт «Веб-вибори 2012» , Який створювався для контролю за президентськими виборами і коштував 13 мільярдів рублів, отримав нове застосування: тепер камери в прямому ефірі показують пам'ятки. Правда, продовжиться цей атракціон недовго - акція приурочена до виставки «Зв'язок-Експоком», яка триватиме до 17 травня.

Всього в проекті задіяно 277 камер. З московських пам'яток можна побачити храм Христа Спасителя, Арбат, висотку на Котельнической набережній, Садове кільце, Кримський міст, будівля Рахункової палати і Москву-ріку. З регіональних красот представлені вид на Волгу з міста Ржева, астраханський Театр опери та балету, центральна мечеть Грозного, пам'ятник імператриці Катерині в Краснодарі, меморіальний комплекс «Мамаїв курган» у Волгограді і інші об'єкти.

сайт   «Веб-вибори 2012»   , Який створювався для контролю за президентськими виборами і коштував 13 мільярдів рублів, отримав нове застосування: тепер камери в прямому ефірі показують пам'ятки Google Street View прийшов в Росію
Московські музеї почали оцифровувати

Як розповіли « ІТАР-ТАСС »В Мінкомзв'язку, якщо онлайн-трансляції виявляться популярними серед користувачів, проект продовжить роботу і після виставки. Зовні портал ніяк не змінився з 4 березня. Щоб зайти на сайт, потрібно зареєструватися або увійти через аккаунт одній із соціальних мереж.

Вид на Кримський міст (Москва)   Вид на вулицю Арбат (Москва)   Вид на Мамаїв курган (Волгоград)   Вид на мечеть «Серце Чечні» (Грозний)   Вид на річку Волгу (Ржев)   Вид на вотчину Діда Мороза (Великий Устюг) Вид на Кримський міст (Москва) Вид на вулицю Арбат (Москва) Вид на Мамаїв курган (Волгоград) Вид на мечеть «Серце Чечні» (Грозний) Вид на річку Волгу (Ржев) Вид на вотчину Діда Мороза (Великий Устюг)