Строительство »

На Правді побудують ТЦ Магелан ", а" Вавилон "перейменують в" Сонячний ""

Дніпропетровськ продовжують активно забудовувати торговими центрами

Дніпропетровськ продовжують активно забудовувати торговими центрами. Поряд з відкриттям ТЦ 'Наша Правда' і початком будівництва другої частини 'Каравану', на головному проспекті лівого берега збираються побудувати ще один торгово-розважальний центр 'Магелан', йдеться в повідомленні проектно-інформаційної системи BAU-data.

Комплекс з паркінгом на 1 тис. Машиномісць буде розташовуватися на земельній ділянці площею 10,6 га на проспекті Правди, загальна площа торгового центру складе 63 тис. Кв. м.

Орендарями ТРК будуть гіпермаркет 'Країна' площею 16 тис. Кв. м, супермаркет побутової техніки, спортивний супермаркет, дитячий супермаркет. У комплексі передбачена торгівельна галерея мережевих орендарів, фуд-корт, ресторани. Розважальна зона буде представлена ​​катком, дитячим ігровим комплексом, боулінгом і більярдом. ТРЦ 'Магелан' є в Києві, Харкові та Миколаєві.

Також стало відомо про реконструкцію і ребрендинг поки не дуже популярного у городян ТЦ 'Вавилон'. Повідомляється, що він буде перейменований в ТЦ 'Сонячний', а поруч з ним передбачено розміщення автостанції з облаштуванням нової транспортної розв'язки.

Джерело: dp.vgorode.ua

Dnepr.com