Строительство »

Топ-5 безкоштовних розваг у Варшаві: куди сходити або з'їздити безкоштовно

  1. Прогуляйтеся з королівським розмахом
  2. Пройдіться по непопулярним вулицях
  3. Захопитися королівським замком
  4. Послухайте джаз літнім вечором
  5. Пошукайте найвужчий будинок
  6. Сходіть в бібліотеку
  7. Купуйте сувеніри на блошиному ринку

Відпочинок в Варшаві в порівнянні з іншими європейськими містами вважається недорогим. Наша добірка безкоштовних пам'яток і дешеві авіаквитки допоможуть зробити відпустку в цьому місті ще більш доступним.

Прогуляйтеся з королівським розмахом

Виділіть час, щоб не поспішаючи прогулятися по одному з найкрасивіших архітектурно-паркових комплексів Європи "Лазенки". Він займає 76 гектарів землі в самому серці Варшави. Парк був спроектований в 17 столітті на місці лісосмуги для королівських осіб. На території побудували десяток архітектурних будівель, які представляють собою перлину польської архітектури. Їх відвідування обійдеться вам в деяку суму, але в парку можна чудово відпочити не витрачаючи ні копійки.

Влаштуйте собі перекус на одній з лавок у водойми. Ми впевнені, компанію вам складуть білочки, які не соромлячись просять частування у туристів. Крім того, ви можете погодувати місцевих лебедів, а також помилуватися на павичів. Придбати корм для мешканців парку можна у місцевих продавців. До речі, в літній період поряд із статуєю Шопену, уродженцю цього міста, проводять музичні вечори.

Станція метро: Pl. Unii Lubelskiej

Пройдіться по непопулярним вулицях

Вулиця Brzeska не входить до переліку туристичних, але тим вона і приваблива. У цьому автентичному районі збереглися будинки довоєнної споруди. Сьогодні їх суворий вигляд пом'якшує стріт-арт. Оцініть результати симбіозу старовини і сучасності!

Станція метро: Wilenska

Захопитися королівським замком

Подивіться уважніше на королівський замок на палацової площі і спробуйте вгадати, коли він був побудований. Скажімо по секрету, що будівля, зруйноване під час другої світової війни, буквально зібрали по камінчику і представили світу в 1979 році. Відзначимо, що спочатку замок був побудований в 15 столітті. Сьогодні тут розташовується музей з багатою колекцією картин, особливо, що відображають види старої Варшави. Тут же можна помилуватися гобеленами, порцеляною, старовинним годинником. До речі, кожен день в 11.15 з вежі замку сурмить трубач. Відвідати безкоштовно музей можна по неділях.

Зупинка наземного транспорту: Stare Miasto

Послухайте джаз літнім вечором

Традиційно з 1992 року в кінці червня в Варшаві проводяться джазовий фестиваль Warsaw Summer Jazz Days. За ці роки захід став одним з найавторитетніших у світі. В рамках фестивалю, на який з'їжджаються кращі джазмени і майбутні зірки сцени, проходить концерт під відкритим небом. Місцем його проведення є палацова площа. У теплі літні вечори послухати джаз збираються тисячі людей.

Пошукайте найвужчий будинок

Незважаючи на свою унікальність, будинок архітектора Якуба Щенсни в центрі Варшави можна і не помітити. Keret House претендує на звання самого тонкого у світі. Він втиснутий між двома багатоповерхівками, і його максимальна ширина становить всього 122 см. Будинок є художньої інсталяцією, в якій можна жити. Незважаючи на крихітні розміри в будинку є все, що необхідно для комфортного життя - вітальня, спальня, санвузол. Однак в ньому може жити тільки одна людина. До речі, в будинку ненадовго можуть зупинитися подорожують письменники, журналісти та інші майстри пера.

Адреса: будинок втиснутий між багатоповерхівками, розташованими за адресами Clodna 22 і Zelazna 74.

Сходіть в бібліотеку

Якщо ви думаєте, що ця пропозиція звучить дуже нудно, то ви помиляєтеся. Будівля бібліотеки варшавського університету є місцем тяжіння для туристів і місцевих жителів. А все тому, що на даху будівлі розбитий дивовижний сад площею 5 квадратних кілометрів. Він має кілька рівнів, він розділений на зони, у кожній з яких свій колір, запах, форма і, звичайно, свої рослини. Крім того, звідси відкривається чудовий вид на Варшаву.

Станція метро: Centrum nauki Kopernik

Купуйте сувеніри на блошиному ринку

Що не говори, блошині ринки, це, напевно, самі атмосферні місця в європейських містах. Базар Олімпія, який щонеділі розташовується поруч з однойменною стадіоном, яскравий тому приклад. Тут можна дуже легко витратити зекономлені кошти. Колекціонери могуть знайти рідкісні штучки, туристи - придбати нетривіальні сувеніри за смішною ціною. Блошиний ринок працює з 5.00 до 14.00.

Зупинка наземного транспорту: PKP Kolo

Нагадаємо, ви завжди можете знайти безкоштовні екскурсії , Які проводять місцеві жителі.