Строительство »

Вибір меблів для ванної кімнати

Перейти до каталогу меблів для ванної   Вдаючись додому після напруженого трудового дня, найбільше ми мріємо про тишу і спокій

Перейти до каталогу меблів для ванної

Вдаючись додому після напруженого трудового дня, найбільше ми мріємо про тишу і спокій. І вирушаємо відновлювати втрачену енергію і бадьорість духу куди? Ну звичайно, у ванну кімнату.

У калейдоскопі метушливих буднів і швидкоплинних вихідних багато хто з нас не надають великого значення інтер'єру ванних кімнат. І дарма. Адже від того, з яким настроєм ви вийдіть з будинку, залежатиме ваш успіх. Ванна кімната - компактне приміщення, звідси і вимоги, що пред'являються до обстановки. Меблі для ванних кімнат повинна бути красивою, якісною і функціональною. Протягом довгих років в головах наших співвітчизників формувався стереотип, про те, що немає нічого гіршого меблів російського виробництва. Але останнім часом провідні вітчизняні меблеві компанії довели, що це помилка.

По-перше, практично всі великі вітчизняні виробники меблів використовують матеріали, що поставляються з Італії, Фінляндії та Німеччини.

По-друге, виробництва провідних російських компаній оснащені сучасним устаткуванням, що гарантує виробу високу якість.

По-третє, при розробці дизайну і виробництві меблів застосовуються новітні технології.

До того ж вітчизняні аналоги в 2-4 рази дешевше імпортних. Отже, як вибрати меблі для ванної кімнати. Як правило, в стандартний набір входять тумба з раковиною, дзеркало, додаткова підлогова тумба, пенал або шафа (залежно від розмірів ванної кімнати), можливо підвісна шафка. Перш ніж придбати сподобався ванний гарнітур необхідно перевірити його на міцність і якість. Перш за все, подивіться, наскільки рівно лежить фарба, і чи немає патьоків. А так само зверніть увагу на фурнітуру. Гарна ознака - петлі, ручки, ніжки виконані з хромованого металу. Якщо одне з перерахованих правил не виконано, значить перед вами меблі не кращої якості і потрібно від неї відмовитися. Пластмасові ручки з хромуванням або позолотою у меблів для ванних кімнат втратять свій зовнішній вигляд через кілька місяців експлуатації.

Наступний етап - раковина. Як правило, солідні фірми комплектують тумби раковинами західного виробництва, т. К. Вітчизняні аналоги поки не дотягують до належного рівня. Щоб не помилитися у виборі, радимо уважно подивитися раковину на світло: чи немає на ній вм'ятин або відколів. Їли на око відколи не виявлені, то для більшої впевненості, попросіть продавця перевірити раковину на слух. Якщо пролунає приємний дзвін, то можете сміливо купувати вподобану модель. А ось глухий звук - ознака внутрішніх тріщин і краще відмовитися від даної раковини.

Правила розстановки Правила розстановки

Правила вибору відповідних меблів і створення інтер'єру кожен встановлює для себе сам. Ванна кімната таке місце, де людина залишається один на один з навколишніми його предметами. Тому інтер'єр повинен радувати перш за все вас і ваших домочадців, і чужий смак тут ні при чому. А ось щодо функціональності і зручності вибираних моделей фахівці - меблевики можуть дати кілька порад.

Наприклад, якщо у вас у ванній кімнаті підлоги з підігрівом, то краще придбати тумбу або шафку на ніжках. Тумба з раковиною не повинна бути встановлена ​​впритул до бічної стіни і ванні. Це полегшить вам прибирання і збереже зовнішній вигляд меблів.

Що стосується вибору моделей тумбочок і шафок, то він повністю залежить від габаритів вашого приміщення, чисельності сім'ї і вашого смаку. Наприклад, ви поки не встигли обзавестися сім'єю і живете в квартирі з компактною ванною. В такому випадку вам підійде двухдверная тумба під раковину з регульованою по висоті поличкою. У таку тумбочку легко помістяться необхідні господарські дрібниці. Зручні ці місткі тумби і для тих, хто користується великогабаритними фільтрами для очищення води - вони без праці поміщаються в тумбі, що забезпечує їх легку заміну і не псує зовнішній вигляд ванної кімнати. Якщо розміри ванної кімнати невеликі, а сім'я налічує більше двох чоловік можна придбати невелику тумбу, укомплектовану кошиком для білизни і декількома компактними скриньками. Для тих, хто вважає, що крім тумби під раковину і пральної машини в їх ванну канату нічого більше не поміститься, є невеликі і місткі підвісні шафки. Для щасливих господарів просторих ванних кімнат розроблено ціле море підлогових тумб, пеналів і шаф і комплектів меблів великих розмірів. А потонути в цьому морі не дозволять досвідчені продавці-консультанти, вони вчасно дадуть мудру пораду і допоможуть зорієнтуватися у виборі.

Нехай облаштування вашої квартири буде вам в радість.

Перейти до каталогу меблів для ванної

І вирушаємо відновлювати втрачену енергію і бадьорість духу куди?