Строительство »

Ремонт ванної кімнати пластиковими панелями. + Фото + відео.

РЕМОНТ ВАННОЇ пластикові панелі.

Ось і підійшов до кінця ремонт ванної кімнати пластиковими панелями виконаний нашими обробниками і я готовий його вам представити в повній красі. Погано звичайно що в п'ятиповерхівках ванні невеликі, а то б місць звідки зробити фотографії, було більше, ну да ладно.

У цьому нещодавно сезоні, що почався, це наша друга ванна кімната, просто з першого ремонту ванни в обробній суєті і переїзду з великого об'єкта (Магазину), який до радості всіх закінчили швидко і на ура, з за цієї суєти ніхто не здогадався взяти і сфотографувати цю красу. ремонт ванної кімнати проводили плиткою і фото обов'язково будуть, а в другій нашій ванній кімнаті, ремонт стін проводили за допомогою профілів і глянцевого пластика білого кольору з плямистим легким переливом зеленого кольору, ну а на підлоги була покладена статева плитка чорного кольору з сірим відблиском, на якій візерунок кольорів. Що то я заглибився в опис, та ви це самі зараз побачите, і так, як Ми проводили ремонт ванної кімнати пластиковими панелями.

Насамперед, коли робимо ремонт, проводимо електромонтажні роботи , Пролажіваем дроти під розетки і світильники. Проводимо красиво в рівень монтаж профілів. У нашому випадку ванна, на прохання господарів, Ми поєднали ванну і санвузол, і нам довелося робити симпатичний короб для безнапірної труби (слив) і лічильника, що прекрасно видно на фото трохи нижче.

Ет ми вже встановили каналізаційну трубу, злегка повісили пластика, зміцнили підсистему і не загорами нова сантехніка в ванну, ну а поки продовжуємо робити ремонт ванної кімнати пластиковими панелями.

Частково зашили стіни і стелю і почали у ванній кімнаті збирати з профілів і пластикових панелей нішу, верхню частину якої обладнали сушаркою, відповідно до чого туди можна буде скласти рушники і т.д.

Ремонт ванної кімнати пластиковими панелями підходить практично до кінця. Зашиваємо нішу з двох сторін.

Зашиваємо нішу з двох сторін

Зашиваємо пластиковими панелями стеля, підключаємо електрику і расключаем софіти. Залишилося тільки з пластикових панелей зняти захисну плівку, і вуаля, ремонт ванної кімнати пластиковими панелями закінчений.

Залишилося тільки з пластикових панелей зняти захисну плівку, і вуаля, ремонт ванної кімнати пластиковими панелями закінчений

Обошолся ремонт ванної кімнати пластиковими панелями на металевий профіль в 1400 UAH, за роботу.

Будівництво від а до я. Єнакієве-Донецьк.

скачати dle 11.3