Строительство »

Перший чоловік Валерії намагався накласти на себе руки через неї, а другий - міг убити її

18:55, на 02.09.2017

Леонід Ярошевський вперше побачив Валерію на шкільному концерті, переконав стати співачкою і запросив в свій ансамбль. Під час спільних гастролей між ними спалахнув роман. Восьмирічна різниця у віці нікого не збентежила. Два роки Леонід Ярошевський чекав Валерію. Вони разом знімали квартиру в Москві, але жили в різних кімнатах. А коли Валерії виповнилося 19, одружилися. Вони прожили в шлюбі чотири з половиною роки. Коли на горизонті з'явився Олександр Шульгін, Валерія кинула Леоніда Ярошевського. «Коли я йшла, він зі мною навіть не поговорив. Чесно зізнатися, всередині було трохи прикро. Ну хоч трохи чоловіком треба бути в якихось питаннях », - зізналася Валерія в шоу« Секрет на мільйон ». Вона додала про колишнього чоловіка: «Він нічого не міг вирішити. Він ніколи не був моїм захистом, опорою, підтримкою ».

На запитання ведучої Лєри Кудрявцевої, чи правда, що Ярошевський намагався накласти на себе руки, Валерія відповіла так: «Це було якесь театралізоване дійство. Було випито якусь кількість снодійних пігулок. Ну може він просто п'яний був ?! У мене це викликало майже відразу. Мало того, що це реакція слабкої людини, так ще й така. Це було фінальною крапкою ».

Це було фінальною крапкою »

Валерія з другим чоловіком - Олександром Шульгіним

Співачка Валерія не спілкується зі своїм першим чоловіком Леонідом Ярошевський. Він зараз живе в Німеччині і працює музикантом в готелі. Ярошевський так і не одружився після розлучення з Валерією. Дітей у нього немає. За 26 років з моменту розлучення Валерія подзвонила йому всього один раз - коли їй потрібні були гроші. Вона тоді знімала кліп разом з Олександром Шульгіним . До слова, Валерія тоді вже була вагітна від нього. Співачка в'їхала на машині в знімальний кран. Шульгін зажадав з коханою 500 доларів за пом'ятий бампер. Власне, цю суму Валерія і попросила по телефону у колишнього чоловіка.

Леонід Ярошевський випустив книгу про взаємини з Валерією. Він до цих пір не зміг пробачити співачку. «Йому так легше жити. Він собі придумав якусь історію нашого життя. Він переписав її заново. Він записав її. Я розумію, що у нього дуже тяжке фінансове становище », - розповіла Валерія. Вона додала: «До того моменту, як він став все це говорити, він був моїм першим коханням, а тепер я вважаю його своїм першим своєю помилкою».

Вона додала: «До того моменту, як він став все це говорити, він був моїм першим коханням, а тепер я вважаю його своїм першим своєю помилкою»

Співачка Валерія з нинішнім чоловіком Йосипом Пригожиним, дітьми і своєю мамою

Якщо Леоніда Ярошевського мама Валерії схвалила, то до Олександра Шульгіну поставилася насторожено. До речі, вона переїхала в Москву два роки тому. Валерія та Йосип Пригожин купили їй квартиру в п'яти хвилинах їзди від своєї, зробили там ремонт, найняли хатню робітницю. Мама дає уроки фортепіано. «Звичайно, ми допомагаємо їй», - каже Валерія. Папа співачки раптово помер рік тому в московській лікарні. Він довго хворів, у нього були проблеми з судинами. Після смерті батька Валерія відвезла матір до Швейцарії на два тижні, щоб дитина отямилася.

«Ми можемо спілкуватися і як друзі, і як дочка з батьком», - розповіла Анна Шульгіна про взаємини з вітчимом, який також є її продюсером. Зі своїм рідним батьком вона не спілкується. В останній раз вона бачила його, коли їй було дев'ять років. Багато років тому Олександр Шульгин перестав платити Валерії аліменти на дітей. У Анни сталася істерика, коли батько спробував привітати її по телефону з днем ​​народження. «Це найкращий його вчинок - віддалитися і піти в сторону», - вважає Валерія. Вона згадує 10 років шлюбу з чоловіком-тираном як пекло.

Вона згадує 10 років шлюбу з чоловіком-тираном як пекло

Йосип Пригожин, Валерія і Анна Шульгіна

Після розлучення з Валерією Олександр Шульгін так і не одружився. «Не п'ю зараз. Взагалі не п'ю. Келих білого вина - максимум », - запевняє він. Про Валерія говорити не хоче. «Я шкодувала взагалі, що з Шульгіним зв'язалася. Нічого хорошого, крім чудових дітей, в моєму житті з ним не було », - зізналася Валерія. Вона познайомилася з Олександром Шульгіним, коли їй було 23 роки: прийшла в бар підмінити хвору подругу і отримала пропозицію роботи від представницького на вигляд продюсера. «Я зрозуміла, що він людина непроста. Я бачила, як він спілкується з іншими людьми. Але, коли хотів, він міг бути дуже чарівним », - зізналася Валерія.

Олександр Шульгин не доглядав за майбутньою дружиною. Вони просто проводили багато часу разом на роботі, і стався момент зближення. Абсолютно несподівано для Валерії Олександр Шульгин зізнався їй у коханні. «Ми поїхали до Сашка додому і засиділися. І я зрозуміла, що залишаюся », - згадує Валерія. На ранок вона прийшла до Ярошевському і забрала свої речі. Коли Валерія зрозуміла, що в положенні, вони з Олександром Шульгіним вирішили узаконити свої стосунки. На питання Лєри Кудрявцевої, чи була співачка щаслива, коли отримала пропозицію від продюсера, та відповіла: «Ні!» «У мене народиться дитина. Я незаміжня. Це взагалі абсурдна історія », - зізнається Валерія. Крім того, Олександр Шульгін почав піднімати на неї руку ще до весілля.

Крім того, Олександр Шульгін почав піднімати на неї руку ще до весілля

Діти Валерії від шлюбу з Олександром Шульгіним: Артемій, Анна і Арсеній

Валерія поділилася жахливими подробицями сімейного життя зі своїм другим чоловіком. Через три тижні після того, як співачка народила першу дитину, дочка Аню, Олександр Шульгин встромив дружині ніж в ногу. На запитання ведучої, чому не викликала швидку допомогу і міліцію, Валерія відповіла: «А хто б мені дозволив? Він би мене вбив на місці там ». Коли співачка була на шостому місяці вагітності, Олександр Шульгин вдарив її так, що вона втратила свідомість. На наступний день після цього виступала на «Пісні року» з розпухлою щокою і затерплі оком, а нормально ходити і сидіти не могла ще чотири місяці після того, що сталося. Від Олександра Шульгіна діставалося і дітям. Продюсер в покарання міг посадити дитину в вольєр з бійцівської собакою.

Валерія заробляла гроші, але не бачила їх. Вони купили квартиру в Камергерском провулку, де Олександр Шульгин зараз живе. До моменту розлучення було сім квартир, заміський будинок і звукозаписна студія. Вся нерухомість була записана на Олександра Шульгіна. Тому після розлучення Валерія залишилася ні з чим. Їй вдалося накопичити певну суму грошей, на які втекла з дітьми до рідного міста. Вони прожили там півтора року.

Читайте також:

49-річна Валерія довела, що ніколи не робила пластичних операцій

49-річна Валерія вийшла в купальнику на червону доріжку фестивалю «Жара»

Колишній чоловік Валерії прийшов в шоу «Прямий ефір» з компроматом на співачку

Ну може він просто п'яний був ?
На запитання ведучої, чому не викликала швидку допомогу і міліцію, Валерія відповіла: «А хто б мені дозволив?