Строительство »

Актор Єгор Бероєв 30 років не спілкується з батьком

Єгор Бероєв & nbsp;

Фото: Анастасія Іскрицька

Єгора Бероева вважають зразковим сім'янином. Всюди він з'являється з дружиною Ксенією Алфьорова. Актори разом вже 13 років. Пара виховує семирічну дочку Євдокію. Але дівчинка, ні разу не зустрічалася зі своїм дідусем.

Вадиму Михеєнко, в минулому - популярному акторові, зараз 62 роки. Сивочолий чоловік згадує: в маму Єгора Олену він закохався з першого разу. Вони розписалися через кілька місяців після першої зустрічі. А через рік народився син Єгор.

За словами батька Бероева, молода сім'я розвалилася через тещі: вона вважала зятя не вартим її дочки і робила все, щоб вони розлучилися. У підсумку, коли Єгору було всього два роки, його батьки розлучилися. Після цього Вадим Михеєнко одружився з іншою, а Олена з сином переїхали з Петербурга в Москву.

З тих пір батько Єгора Бероева не брав участі у вихованні сина і не платив аліменти. Актор не бачив рідного батька майже 35 років. Вадим Михеєнко розуміє: він для рідного сина - чужа людина. ось і газети пишуть: "Бероєв відрікся від рідного батька, і чути про нього не хоче".

Поки Єгор Бероєв живе в достатку, його батько, як з'ясувалося, вмирає в злиднях від важкої хвороби. 62-річний чоловік зараз мріє тільки про одне - попрощатися з сином.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram