Строительство »

Суд рестовал майно головного редактора МК Гусєва за позовом його дружини

Фото: портал Москва 24 / Юлія Іванко

Пресненський районний суд частково наклав арешт на майно, що належить головному редактору і власнику газети "Московський комсомолець" Павлу Гусєву і його дружині Євгенії Ефимовой, повідомляє Агентство "Москва" .

За словами прес-секретаря суду Олексія Чернікова, Єфімова тричі подавала клопотання про накладення арешту на майно в рамках цивільного процесу. Про яку частини майна йдеться, не уточнюється.

За неофіційними даними, спільно нажитим майном подружжя є квартира, 11 нежитлових приміщень в столиці, два житлових будинки та 15 земельних ділянок в Підмосков'ї. Все нерухоме майно зареєстровано на Гусєва і оцінюється в 1,5 мільярда рублів.

Крім того, подружжя має частки та акції в статутних капіталах ряду господарських товариств, також належать Гусєву. У їх числі - акції ЗАТ "Редакція газети Московський комсомолець", ЗАТ "Видавничий дім МК", частки в компанії "Фрегат" і ТОВ "МК.Медіа-сервіс".

Подружжя володіє п'ятьма нежитловими приміщеннями у власності видавничого дому "МК", житловим будинком в центрі Москви у власності ЗАТ "Редакція газети Московський комсомолець", де в даний час проживають, і одним нежитловим приміщенням у власності ТОВ "Рекламно-інформаційне агентство" О "Кей ".

Єфімова відомостей про реальну вартість бізнесу не має, однак оцінює вартість активів більш ніж в 30 мільярдів рублів.

Дружина Гусєва вимагає визнати за нею право власності на п'ять нежитлових приміщень, квартиру і 11 земельних ділянок.

Також вона претендує на грошову компенсацію в розмірі половини вартості належних Гусєву часток і акцій в спірних господарські товариства і половину грошових коштів, що знаходяться на банківських рахунках Гусєва.

Крім того, вона просить виселити чоловіка з дому в центрі Москви через конфлікти в родині.

Представляє інтереси Ефимовой адвокат Олександр Добровінський розповів, що подружжя розлучається і намагалися вирішити питання про розподіл майна в позасудовому порядку, але не домовилися.

Читайте також

Поділитися в соціальних мережах: