Строительство »

Главред "МК" Павло Гусєв ділить з дружиною майно більш ніж на 30 млрд рублів

Фото: портал Москва 24 / Юлія Іванко

Головний редактор і власник газети "Московський комсомолець" Павло Гусєв і його дружина Євгенія Єфімова ділять в суді спільно нажите майно, повідомляє Агентство "Москва" .

За словами прес-секретаря Пресненського суду столиці Олексія Чернікова, засідання відбудеться 23 серпня і пройде в закритому режимі. За деякими даними, журналіст з дружиною ділять квартиру, 11 нежитлових приміщень в Москві, два житлових будинки та 15 земельних ділянок в Московській області, а також 1,5 мільярда рублів нерухомого майна.

Крім того, спільно нажитим майном вважаються частки та акції в статутних капіталах ряду господарських товариств, що належать Гусєву, в тому числі акції "Редакції газети" Московський комсомолець "," Видавничого дому МК ", частки в компаніях" Фрегат "і" МК. Медіа-сервіс ", а також п'ять нежитлових приміщень у власності видавничого дому" МК "і житловий будинок в центрі Москви у власності" Редакції газети Московський комсомолець ", де в даний час проживає подружжя, одне нежитлове приміщення у власності" Рекламно-інформаційного агентства " Про "Кей". При цьому частина нежитлових приміщень здається в оренду, і власники отримують дохід.

Відзначається, що Єфімова вимагає визнати за нею право власності на п'ять нежитлових приміщень, квартиру і 11 земельних ділянок. Крім того, вона просить суд визнати право власності за Гусєвим на частки і акції "Редакції газети" Московський комсомолець "," Видавничого дому МК ", компаній" Фрегат "," МК.Медіа-сервіс "і" Рекламно-інформаційне агентство "О" Кей ", але при цьому вимагає виплатити їй грошову компенсацію в розмірі половини вартості належних йому часток і акцій в спірних господарські товариства, а також половину грошових коштів, що знаходяться на банківських рахунках Гусєва.

За даними джерела з оточення сім'ї Гусєва, Єфімова в справах товариств не бере, відомостей про реальну вартість бізнесу у неї немає, при цьому вартість часток і акцій в господарських товариствах вона оцінює більш ніж в 30 мільярдів рублів.

Повідомляється, що подружжя намагалося вирішити питання про розподіл майна в позасудовому порядку, але не домовилися.

Читайте також

Поділитися в соціальних мережах: