Строительство »

Бутік Феофілактова і Гусєва з «Дому-2» пограбований в Москві

(Казань, 7 квітня, «Татар-інформ»). Зовсім недавно подружжя з "Дому-2" - Євгенія Феофилактова і Антон Гусєв вирішили відкрити модний бутик. Магазин приносив хороший дохід, проте, як з'ясувалося днями, його пограбували.

Як розповідає подружжя, 29 березня вони прийшли на роботу і виявили, що в магазині хтось був, каса була зламана, а гроші зникли. Крім грошей з магазину зник товар, ще не виставлений на продаж. Охорона магазину стверджує, що камери відеоспостереження ніяких підозрілих людей, що проникають в бутик, не зафіксували.

Можливо, що магазин був пограбований "своїми" ж людьми або Женя з Антоном придумали цю історію заради чергового піару і розкрутки.

Нагадаємо, пару місяців тому відбулося грандіозне відкриття магазину, яке зібрало багато народу, а в реальності магазин розчарував шанувальників. По-перше, магазин виявився менше, ніж на фото. На вітринах сумки, спідниці, піджаки, сукні з каменями, шлейфами і оборками - як любить сама Женя. Чоловік асортимент представлений за смаком Гусєва - завужені брюки, сорочки в обтяжку, піджаки.

По-друге, ціни виявилися просто захмарні. Одна сорочка коштує 3500 р., Хоча сорочки такого плану можна придбати і за 500 р. Коротке плаття в каменях - 6.000 і вище. Все це можна купити за набагато дешевшою ціною. У багатьох склалося враження, що Гусєв в черговий раз вирішили нагрітися на своєму розкрученому імені.

Гобозовим будуть ростити малюка на «Домі-2» (фото)

Терьохін влаштував Ксюші Бородіної романтик в Парижі (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.