Строительство »

Книга Знедолені, Гюго, 978-5-91120-014-5, купити, ціна

зазирнути всерединуВіктор Гюго

паперова книга

0 (0 голосів)

Це книга на папері. А ще можна Це книга на папері

видавництво: НГК групп Дата виходу: листопад 2007 ISBN: 978-5-91120-014-5 Тираж: 1 500 примірників Маса: 5370 г Розміри (висота, ширина), см: 22 x 15 Обкладинка: тверда З 2001 року книга «Знедолені» перевидавалася 20 разів . Дата першого видання «Зібрання творів у 14 томах. Том 4. Знедолені. Частини 3, 4 »: январь 2001 року, останнє, 20-е видання вийшло в листопаді 2011 року. Зараз книгу можна купити в 1 виданні на папері .

Стильно оформлене і багато ілюстроване подарункове видання з рельєфним тисненням на обкладинці, тристороннім золотим обрізом і шовковим лясе.

Монументальний епічний роман пізнього романтизму про життя низів, жертв суспільної несправедливості. Серцевину задуму роману становить ідея морального прогресу як необхідної умови суспільних перетворень; соціальні проблеми переключаються в область етичну. Істинність двох принципів - справедливості, яка визначається юридичними ...

Стильно оформлене і багато ілюстроване подарункове видання з рельєфним тисненням на обкладинці, тристороннім золотим обрізом і шовковим лясе.

Монументальний епічний роман пізнього романтизму про життя низів, жертв суспільної несправедливості. Серцевину задуму роману становить ідея морального прогресу як необхідної умови суспільних перетворень; соціальні проблеми переключаються в область етичну. Істинність двох принципів - справедливості, яка визначається юридичними законами, і справедливості, заснованої на християнському милосерді, - перевіряється на нелегку долю головного героя Жана Вальжана. Цією книгою видавництво "НГК групп" продовжує нову серію під назвою "Шедеври світової літератури". Видання містить унікальний підбір ілюстрацій, багато з яких виконані спеціально для цієї серії.

Нове видання опубліковано в нових перекладах і редакціях.

Віктор Гюго (1802 - 1885) - один з найяскравіших представників прогресивно-романтичної течії французької літератури XIX століття. Стильно оформлене і багато ілюстроване подарункове видання з рельєфним тисненням на обкладинці, тристороннім золотим обрізом і шовковим лясе.

У цій книзі ви прочитаєте главу «Козетта» з роману Віктора Гюго «Знедолені», оброблену для дітей і рекомендовану для читання молодших класів.