Строительство »

У кафе «Кавоманія» прокоментували ажіотаж навколо заборони на годування грудьми

Звинувачення в дискримінації годуючих матерів в мережі «Кавоманія» змусили керівництво закладу принести публічні вибачення «постраждалої», а також змінити внутрішні правила компанії, які забороняють в залі годувати, сповивати дітей і міняти підгузки.

Звинувачення в дискримінації годуючих матерів в мережі «Кавоманія» змусили керівництво закладу принести публічні вибачення «постраждалої», а також змінити внутрішні правила компанії, які забороняють в залі годувати, сповивати дітей і міняти підгузки

Катерина Архипова, прес-секретар мережі «Кавоманія», розповіла П'ятому каналу, що подія 22 січня спочатку було описано невірно - перевірка всіх повідомлень менеджерів показала, що жінку ніхто не виганяв - її попросили прикрити занадто оголені груди, щоб не ніяковіли інші гості закладу.

«Наш менеджер до неї підійшов, три рази вибачився, червонів і дуже тактовно просив її груди прикрити ... За час дискусій історія обросла безліччю подробиць, яких не було. Автор поста попросила її ім'я не розголошувати, тому що вона багатодітна мати і їй не хотілося в цьому брати участь, але через посередника вона мені написала, що до "Кавоманія" у неї претензій немає, все було нормально, і вона готова до нас приходити і пити кава, і годувати дитину, і так далі », - розповідає Архипова.

Прес-секретар мережі також зазначила, що, хоч через галас в соцмережах правила кафе довелося змінити, вона все ж сподівається, що гості будуть з повагою ставитися один до одного і не стануть провокувати незручні для оточуючих ситуації.

«В цілому по практиці у нас багато матерів дітей годують, але роблять це зазвичай, в переважній більшості випадків, достатньо делікатно ... Власне, і наше прохання до людей зазвичай в цьому і полягає - щоб всім гостям було комфортно перебувати в залі».

Раніше П'ятий канал повідомляв про скандал в Єкатеринбурзі - співробітницю салону краси звільнили через вагітність , Не дозволивши допрацювати до декрету.