Строительство »

Улюблені бренди зі знижками до 50%: «Грінвіч» влаштує грандіозну ніч розпродажів

Нічний розпродаж в «Грінвічі» - це можливість заощадити і розважитися

Тільки сьогодні, 20 квітня, жителі Єкатеринбурга отримали можливість купити улюблені бренди зі знижками до 50%. Найбільший торговий центр міста «Грінвіч» влаштує довгоочікувану ніч розпродажів. Вона розпочнеться о 20:00 і закінчиться о 00:00. Ціни знизять такі магазини, як ZARA, «Стокманн», ZARA Home, Massimo Dutti, KOTON і інші.

Ця подія чекають всі - і дорослі, і діти, оскільки в розпродажах «Грінвіча» бере участь рекордна кількість бутиків, а велика розважальна програма завжди чимось дивує. Крім того, городяни можуть повернути гроші за покупки.

Цього разу призовий фонд вже полюбилася городянам акції «Це не жарти, ми платимо за покупки» складе 250 000 рублів. Суть проста: потрібно зробити покупки в магазинах, що беруть участь в ночі розпродажів , На суму від 5000 рублів і зареєструвати чек на спеціальній стійці. Вона розташується під кінотеатром «Грінвіч Сінема». Після цього учасник отримає купон з номером, який покладуть в лототрон. У тих, чиї купони витягне провідний, з'явиться шанс повернути витрачені гроші. Оголошувати імена щасливчиків будуть щогодини. Останній розіграш почнеться о 23:40.

- Всіх, хто зареєструє чек, чекає смачний комплімент - солодка вата, - зазначив фахівець служби маркетингу і реклами ТРЦ «Грінвіч» Костянтин Балашов. - Це підніме настрій і залишить приємне враження від покупок. Кожен гість зможе відчути себе особливим в ніч розпродажів.

Крім того, піднімати гостям настрій буде 3-метровий Слон і велика Зефірка. Вони будуть бігати за гостями, веселити їх і, звичайно, фотографуватися з усіма бажаючими.

Родзинкою «ночі» стануть атракціони, деякі з яких не мають аналогів в Росії. Крім популярного аерохоккея гостям нададуть «Відеоспіннер» і «Віртуального художника».

- «Відеоспіннер» - це інтерактив, суть якого в тому, що люди встають на спеціальну платформу, навколо якої літає камера і записує відео, - поділилися організатори розважальної частини заходу. - У момент обльоту камери гості роблять активні рухи, зверху падає конфетті і так далі. Потім ми уповільнюємо кадри, і виходить короткий крутий відеоролик, який можна відправити собі на електронну пошту або в соцмережі.

За допомогою «Віртуального художника» всі бажаючі зможуть намалювати об'ємні картини, перебуваючи у віртуальній реальності. А любителі спорту отримають можливість пограти в 3D-теніс на загорнутих в трубу столі. Для дітей підготують інтерактивний стіл.

За музичну частину відповість шоу «Хижаки». Нікого не залишать байдужим лякають і шокуючі костюми, льодова душу музика, захоплюючі танці і потужна енергія групи.

В ночі розпродажів візьмуть участь понад 200 магазинів. Повний список - на сайті .

Повний список -   на сайті

Старт розпродажі - сьогодні, 20 квітня, з 20:00 до 00:00

Інформацію про організатора акції, терміни, правила її проведення, кількості призів, місце та порядок їх отримання можна дізнатися на сайті www.grinvich.com.