Строительство »

Огляд гребінок для пластикових вікон

  1. Який вибрати обмежувач відкривання вікон
  2. Установка гребінки на вікно своїми силами

Такий елемент як обмежувач відкривання вікон дуже актуальне в добре провітрюваному приміщенні. Він дозволяє самостійно регулювати ступінь відкривання стулки, при цьому можна на тривалий час залишати вікно відкритим без ризику переохолодження приміщення. Такий фіксатор може встановлюватися ще на етапі виробництва або монтуватися на раніше запроваджену конструкцію.

Такий фіксатор може встановлюватися ще на етапі виробництва або монтуватися на раніше запроваджену конструкцію

Який вибрати обмежувач відкривання вікон

Все обмежувачі відрізняються своїми конструкціями. Найоптимальніші ті, які встановлюються на торці стулок. Такий фіксатор не псує зовнішнього вигляду ПВХ-вікна , Оскільки непомітний зовні.

Якщо потрібно більш ефективне провітрювання, а віконна стулка не має відкидного механізму, підійде обмежувач відкривання вікон, виконаний у вигляді гребінки. Він дозволяє залишати стулку прочиненими на відстані від 1 до 10 см. При цьому його можна зафіксувати на обраної величиною.

Установка гребінки на вікно своїми силами

Роботу може виконати будь-який, головне - правильна розмітка, з виконанням якої краще не поспішати. В іншому випадку гребінка для пластикового вікна виявиться неефективною. Для монтажу вам буде потрібно:

  • викрутка,
  • дриль або шуруповерт з маленьким свердлом по металу,
  • саморізи.

викрутка,   дриль або шуруповерт з маленьким свердлом по металу,   саморізи

Для установки потрібно зняти ручку, встановивши на неї спеціальну пластину з виступом. Після зворотного монтажу, можна приступати до установки відповідної частини - безпосередньо гребінки. Свердлити отвори під саморізи потрібно свердлом, що мають трохи менший діаметр, ніж шуруп.