Строительство »

Ручка з гравіюванням виготовлення під замовлення в Тюмені

  1. Оформити замовлення на виготовлення продукції Ви можете

Стильна ручка - аксесуар, який свідчить про тонкий смак і високі доходи. Гравірування робить цей предмет ексклюзивною річчю, один погляд на яку говорить про кар'єрний успіх її володаря. Але гравіювання лазером можна виконувати не тільки на дорогих ручках, ця технологія дозволяє постачати чіткими виразними зображеннями і бюджетні варіанти, що випускаються масово.
Зробити ручки елементами корпоративного стилю, замовити партію промо-сувенірів або піднести цінний подарунок - будь-яку з цих цілей можна вважати досягнутою при зверненні до Компанії Лазер-Профі, що виробляє лазерне гравіювання на будь-яких ручках, незалежно від їх ціни і моделі.
Ручка з гравіюванням - демократичний сувенір. Такий речі будуть раді і близькі, і товариші по службі. Стильне виріб з витонченим малюнком можна презентувати дамі, а практичні моделі з символікою фірми оцінять колеги і клієнти.
Традиційним подарунком для статусної особи вважається брендовий ручка Parker з вигравіруваним написом. В цьому випадку потрібно дотримуватися ділового етикету: вибрати досить дорогий виріб і нанести лаконічний напис, що гармонує з його дизайном.

Металеві ручки під гравіювання
Хороший спосіб заохотити особа, що грає важливу роль в розвитку бізнесу (партнера, цінного співробітника або важливого клієнта) - презентувати солідну ручку з металу з логотипом фірми. Звичайно, існують більш дешеві пластикові варіанти, але в цьому випадку економити не варто: ефектна ручка буде рекламувати фірму-дарувальниці, привертаючи увагу оточуючих кожен раз, коли нею будуть щось записувати.
Що необхідно знати перед гравіруванням фрази на ручці?
• Ручки часто фарбуються лаками, емалями або смолами; ще декоративне покриття може бути зроблено шляхом напилення золота, срібла, хрому, нікелю та інших металів. Гравірування - це видалення верхнього шару на потрібних ділянках вироби, тому колір напису залежить від матеріалу його виготовлення.
• На глянцевому або темної поверхні виходить найбільш контрастне, і, отже, найбільш виразне зображення.
• Фраза, нанесена на ручку, повинна бути короткою і ємною. Збільшення кількості слів веде до зменшення розміру букв.
• На ручці, що має товстий декоративний шар, небажано гравірувати зображення з дрібними елементами і тонкими штрихами. Шрифт повинен бути досить великим.
• Збираючись нанести напис на виріб, призначений для лівші, потрібно орієнтувати текст так, щоб під час письма він не виглядав перевернутим.
Сьогодні багато хто не обмежуються написанням на канцтоварах дарчих написів або логотипів. Зростає популярність ручок з мотиваторами - фразами, що спонукають до певних дій або просто викликають посмішку, для їх нанесення відмінно підходить лазерне гравіювання.

Оформити замовлення на виготовлення продукції Ви можете

Оформити замовлення на виготовлення продукції Ви можете

звернувшись до консультанта на нашому сайті

звернувшись до консультанта на нашому сайті

зателефонувавши за номером 8-932-321-9500

зателефонувавши за номером 8-932-321-9500

відправивши нам запит на [Email protected]

відправивши нам запит на   [Email protected]

звернувшись до нас в офіс за адресою: г.Тюмень,
вул. Республіки, 59, 2-й поверх, офіс 231

Що необхідно знати перед гравіруванням фрази на ручці?