Строительство »

Сходи з натурального каменю. Сходи з граніту, сходи з мармуру.

Новини

Сходи з натурального каменю - обов'язковий атрибут сучасного будинку, готельного комплексу, розкішної вілли або резиденції. Звичайно, існує кілька альтернативних варіантів оформлення сходів, як всередині приміщення, так і зовні. Серед основних - це металеві сходи, дерев'яні або скляні. Безумовно, ви можете зупинитися на будь-якому з варіантів, і кожен з них має свої переваги, але якщо ви хочете створити неперевершений стиль, підкреслити достаток і високе положення господарів будинку - варіант тільки один - сходи з мармуру або сходи з граніту!

Наша компанія «UKR - Граніт» вже багато років займається проектуванням, виробництвом і установкою ступенів з граніту і мармуру. Наші фахівці завжди уважні до побажань замовника і рекомендують саме той вид, колір і фактуру каменю, які найбільш вигідно представлять ваш будинок.

Сходи з граніту можна зустріти найчастіше навіть в місцях громадського користування: в підземних переходах, закладах громадського харчування, кінотеатрах, адміністративних будівлях та ін. Це найбільш виправданий матеріал для використання на вулиці при інтенсивній експлуатації. Гранітні сходи здатні служити довгі роки, не втрачаючи свій первозданний вигляд. Звичайно, вони потребують догляду, але він здійснюється раз на рік або два. Зазвичай послуги з догляду за кам'яними сходами замовляють у спеціалізуються компаній. Хоча можна провести і власними силами, купивши необхідні засоби та інструменти в будівельному супермаркеті.

Сходи з мармуру - один з найбільш привабливих і естетичних способів висловити сходовий простір в будинку або вхідну групу. Мармурові сходи ідеально поєднуються як з кам'яним (полірованим або матовим) підлогою, фігурними балясинами-перилами, венеціанською штукатуркою на стінах і іншими елементами класичного стилю.

Сходи з мармуру також дуже довговічні, а наявність різних кольорів і відтінків дозволить реалізувати найсміливіші і сучасні архітектурні ідеї!

Наша компанія з радістю надасть вам консультацію і відповість на питання «вартість ступенів з натурального каменю», або «мармурові сходи ціна», ми розробимо проект, зробимо і встановимо сходи «під ключ», або ж займемося виробництвом ступенів на вашу кресленням, і ви зможете придбати у нас ступені, як вироби.

Наша компанія «UKR-Граніт» запрошує всіх бажаючих відвідати наш офіс і ознайомитися зі зразками каменю, також можна вибрати потрібний колір по каталогу, і якщо цей граніт видобувається за кордоном, то ми можемо замовити поставку з будь-якої країни світу, тому що ми працюємо з усіма великими постачальниками каменю по всьому світу. З нами у вас не буде ніяких проблем ні при виборі ступенів з граніту, ні при їх подальшої експлуатації!

У будь-якому випадку, ми будемо раді допомогти і проконсультувати вас по будь-яким видам матеріалів або виробів з натурального каменю!

Телефонуйте і переконайтеся, що «UKR - Граніт» - одна з кращих компаній на Україні, яка знає і любить натуральний камінь!

телефони:
(044) 531-90-74
(093) 393-90-35
(067) 405-56-15

телефони:   (044) 531-90-74   (093) 393-90-35   (067) 405-56-15

Більше інформації та фотографій дивіться за посиланням >>>