Строительство »

Карта Ощадбанку за кордоном: особливості використання

 1. Особливості використання карти Ощадбанку за кордоном
 2. Чи працює кредитна?
 3. Як на рахунок дебетової?
 4. Молодіжна
 5. СВІТ
 6. Маестро
 7. Карта Ощадбанку за кордоном: комісія за зняття грошей

Найбільша російська фінансова організація Ощадбанк пропонує користувачам різноманітну пластикову продукцію всіх існуючих типів і платіжних систем. Сьогодні фізичні особи можуть оформити кредитні, дебетові, пенсійні, зарплатні, молодіжні та соціальні карти. Які карти Ощадбанку працюють за кордоном - поговоримо в даній статті.

Особливості використання карти Ощадбанку за кордоном

Особливості використання карти Ощадбанку за кордоном

Сбербанк Росії випускає пластикові картки, що підтримують такі платіжні системи, як:

 • MasterCard,
 • Visa,
 • Maestro,
 • СВІТ .

Розглянемо їх докладніше:

 • Мастеркард - це платіжний сервіс міжнародного типу, який був створений в 1966 році.
 • Віза - американська компанія, що надає платіжні послуги на міжнародному фінансовому ринку. Дата заснування 1958 рік.
 • Маестро - багатонаціональний сервіс дебетових карт, заснований в 1992 році в США.
 • СВІТ - вітчизняна незалежна платіжна система, яка почала функціонувати в 2015 р

Карти Ощадбанку, що діють за кордоном, повинні мати платіжний логотип MasterCard, Visa або Maestro. Що стосується національної пластикової продукції, то карта СВІТ Ощадбанк за кордоном практично не функціонує.

Чи працює кредитна?

Користуватися за кордоном кредитками Ощадбанку Віза і Мастеркард (кредитної продукції платіжної системи Maestro банк не випускає) можна практично без проблем. Картки даного типу приймають в магазинах, супермаркетах, готелях, автозаправках більшості країн світу. Однак знімати готівку з кредитки можна тільки в тому випадку, якщо на ній є особисті гроші користувача.

Відсоток за переведення в готівку картки через термінали за кордоном встановлено в розмірі 4% від суми (мінімум 390 рублів), плюс можлива комісія стороннього банку. За системою VISA додатково стягується 2% (якщо валюта рублі, і операція здійснюється у валюті відмінній від рублів і доларів США).

Як на рахунок дебетової?

Так само, як і кредитні, дебетові картки приймаються до оплати в зарубіжних магазинах і торгових точках. При цьому комісія не стягуватиметься за такими типами, як Мастеркард і Маестро. Користувачам Візи Сбербанк доведеться заплатити збір за послугу в обсязі:

 • Visa Classic Momentum, Visa Credit Momentum, Visa Electron / Classic / Virtual - 2%;
 • Visa Gold - 1,50%;
 • Visa Platinum / Signature - 1%;
 • Visa Infinite - 0,75%;
 • цифрова карта Visa Digital - 2%.

При знятті грошей в дочірньому банкоматі, збір становитиме 1% (мін. 100 руб. / 3 USD / 3 EUR) + можлива комісія стороннього банку + комісія з Візе (за класичною продукції 2%).

Молодіжна

Молодіжні картки Ощадбанку відносяться до платіжної системи Мастеркард. Тому без проблем можуть використовуватися за кордоном. Комісія при виведенні грошей в терміналі за кордоном складе 1% (мін. 100 руб. / 3 USD / 3 EUR) + можлива комісія стороннього банку.

СВІТ

Національної карткою СВІТ за кордоном в даний час вільно користуватися не вийде. Однак, якщо перед виїздом за кордон клієнт оформить додаткову кобейджінговую карту, то він зможе без праці знімати готівку, а також розплачуватися в магазинах. Комісійний збір при переведенні в готівку через банкомат буде дорівнює 1% від суми, що виводиться (мінімум 100 рублів або 3 долари США / 3 євро). Крім того, можлива додаткова комісія стороннього банку.

Маестро

Пластикова продукція з логотипом Maestro відноситься до міжнародного типу. Тому нею можна розплачуватися в торговельних точках за кордоном, а також знімати готівку в банкоматах і терміналах. Комісія за висновок фінансів становитиме 1% від переводиться в готівку, але не менше 100 руб. або 3 доларів США / 3 євро. Крім того, можлива комісія стороннього банку.

Карта Ощадбанку за кордоном: комісія за зняття грошей

Картки Ощадбанку платіжних типів MasterCard, Visa або Maestro можна використовувати за кордоном практично у всіх країнах світу. Комісійний податок за переведення в готівку фінансів через банкомати - 1% від суми, що знімається, але не менше 100 руб., 3 доларів, 3 євро (дані приведені для продукції класичного типу).

Швидка форма заявки

Заповни заявку зараз і отримай гроші через 30 хвилин

Як на рахунок дебетової?
Чи працює кредитна?
Як на рахунок дебетової?