Строительство »

Межовий план

 1. Межовий план-що це?
 2. Де отримати межовий план?
 3. Як замовити межовий план?
 4. технічний план
 5. Межовий план
 6. акт обстеження
 7. землевпорядна експертиза
 8. Документи, необхідні для підготовки межового плану
 9. Скільки коштує межовий план?
 10. Чому ми?

Для постановки земельної ділянки на державний кадастровий облік і внесення змін в кадастровий облік необхідний межовий план.

Для постановки земельної ділянки на державний кадастровий облік і внесення змін в кадастровий облік необхідний межовий план

Межовий план-що це?

Межовий план складається з графічної і текстової частин Межовий план складається з графічної і текстової частин.

У графічної частини межового плану відтворюються відомості кадастрового плану відповідної території або виписки з Єдиного державного реєстру нерухомості про відповідній земельній ділянці, а також вказуються місце розташування кордонів утворених земельної ділянки або земельних ділянок, або меж частини або частин земельної ділянки, або уточнюються меж земельних ділянок, доступ до утвореним або зміненим земельних ділянок (прохід або проїзд від земельних ділянок загального користування), в тому числі шляхом встановлен ия сервітуту.

У текстовій частині межового плану вказуються необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру нерухомості відомості про земельну ділянку або земельних ділянках, включаючи відомості про використану при підготовці межового плану геодезичній основі, в тому числі про пункти державних геодезичних мереж або опорних межових мереж, а також в установленому частиною 3 ст. 22 218-ФЗ випадку відомості про погодження місця розташування меж земельних ділянок в формі акту погодження місця розташування таких меж.

Де отримати межовий план?

Аналогічно технічного плану і акту обстеження, підготовку і оформлення межового плану здійснює тільки кадастровий інженер. Для підготовки межового плану ви можете звернутися до фахівців нашої компанії або в іншу організацію, що має в штаті атестованих кадастрових інженерів. Наші кадастрові інженери мають великий досвід роботи і високу кваліфікацію в даній області.

Як замовити межовий план?

Як замовити межовий план

технічний план

будівлі, споруди, приміщення, квартири

Межовий план

земельної ділянки

акт обстеження

Для зняття об'єкта з кадастрового обліку

землевпорядна експертиза

Судова і досудова

Документи, необхідні для підготовки межового плану

При утворенні земельної ділянки (освіта, виділ, розділ, об'єднання, перерозподіл): При утворенні земельної ділянки (освіта, виділ, розділ, об'єднання, перерозподіл):

 • Розпорядження органу виконавчої влади про попереднє погодження розташування земельної ділянки
 • Рішення власника про розподіл, виділ, об'єднанні, перерозподілі, якщо земельна ділянка у власності

При уточненні земельної ділянки:

 • Правовстановлюючі документи на земельну ділянку
 • Акт погодження меж земельної ділянки, підписаний власниками суміжних земельних ділянок
 • Розпорядження органу виконавчої влади про попереднє погодження розташування земельної ділянки

Межовий план офоpмляется в одному примірнику:

 • в результаті розділу одного вихідного (зміненого) земельної ділянки утворюються один або одночасно кілька земельних ділянок;
 • в результаті перерозподілу декількох вихідних земельних ділянок утворюються кілька земельних ділянок;
 • в результаті виділу в рахунок частки (часток) у праві спільної власності утворюються один або одночасно кілька земельних ділянок;
 • одночасно утворюються земельну ділянку (земельні ділянки) і частини земельної ділянки (земельних ділянок) або одночасно з утворенням земельних ділянок уточнюються відомості про існуючі частинах вихідних земельних ділянок;
 • одночасно утворюються кілька частин однієї земельної ділянки;
 • одночасно уточнюється місце розташування межі земельної ділянки і уточнюються відомості про частини земельної ділянки або утворюється частина (частини) земельної ділянки;
 • в результаті перетворення земельної ділянки (земельних ділянок) одночасно утворюються один або кілька земельних ділянок і в результаті таких кадастрових робіт уточнено опис місця розташування кордонів суміжних з ними земельних ділянок, в тому числі в зв'язку з виправленням помилки в місці розташування кордонів;
 • одночасно уточнюється місце розташування кордонів кількох суміжних земельних ділянок, в тому числі в зв'язку з виправленням помилки в місці розташування їх меж.

Якщо освіта земельних ділянок супроводжувалося проведенням кадастрових робіт по уточненню місця розташування кордону вихідного (зміненого) земельної ділянки, оформляються: межовий план по уточненню місця розташування межі земельної ділянки і межовий план по утворенню земельних ділянок.

Скільки коштує межовий план?

Вартість межового плану:

 • для фізичних осіб - від 40 000 рублів
 • для юридичних осіб від 60 000 рублів

Вартість підготовки межового плану залежить від багатьох чинників і розраховується в кожному випадку індивідуально. При розрахунку вартості враховується площа земельної ділянки та його частин, кількість точок, віддаленість об'єкту, завдання, що стоїть перед кадастровим інженером.

Чому ми?

Чому ми

 • консультуємо безкоштовно
 • працюємо на результат
 • індивідуальний підхід
 • великий досвід роботи
 • висока кваліфікація фахівців
 • реальні терміни
 • атестовані кадастрові інженери в штаті
 • геодезичні роботи без посередників
 • допомога у вирішенні складних завдань

Наші кадастрові інженери - це юристи в сфері земельно-майнових відносин, що володіють розумінням механізму формування і зміни відомостей про об'єкти нерухомості. Вони бачать проблему в цілому, приділяючи сукупне увагу, як землі, так і об'єктів капітального будівництва, що підлягають кадастровому обліку і реєстрації. В поле зору професійного кадастрового інженера знаходяться численні аспекти, що виникають при оформленні земельно-майнових відносин, щоб отримати намічений результат проведення кадастрових робіт та попередити виникнення ситуацій, що суперечать чинному законодавству.

Межовий план-що це?
Де отримати межовий план?
Як замовити межовий план?
Чому ми?
Межовий план-що це?
Де отримати межовий план?
Як замовити межовий план?
Скільки коштує межовий план?
Чому ми?