Строительство »

Зміни в містобудівному законодавстві: уточнення характеристик особливо небезпечних і технічно складних споруд зв'язку

23.12.2010


Юридична компанія «Пепеляєв Груп» повідомляє: 14.12.2010 вступив в силу Федеральний закон від 29.11.2010 № 314-ФЗ «Про внесення змін до статті 48.1 Містобудівного кодексу Російської Федерації», уточнююче характеристики особливо небезпечних і технічно складних споруд зв'язку, до проектування яких пред'являються особливі вимоги відповідно до містобудівного законодавства.

Цей нормативний акт розроблений з метою забезпечення однаковості застосування містобудівного законодавства та законодавства в галузі зв'язку.

Необхідність внесення змін до Містобудівна Кодекс Російської Федерації була обумовлена ​​прийняттям Федерального закону від 29.06.2010 № 124-ФЗ «Про внесення змін до ст. 2 Федерального закону «Про зв'язок», яким було введено поняття «особливо небезпечні, технічно складні споруди зв'язку», і необхідністю конкретизації відсильною норми п. 3 ч. 1 ст. 48.1 Містобудівного Кодексу Російської Федерації.

Раніше відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 48.1 Містобудівного Кодексу Російської Федерації до особливо небезпечних і технічно складних об'єктах були віднесені «лінійно-кабельні споруди зв'язку та споруди зв'язку, які визначаються відповідно до законодавства Російської Федерації».
Законом № 314-ФЗ було уточнено, що до особливо небезпечних і технічно складних об'єктах ставляться «споруди зв'язку, які є особливо небезпечними, технічно складними відповідно до законодавства Російської федерації в галузі зв'язку».

Нагадаємо, що відповідно до ст. 2 Федерального закону «Про зв'язок» до особливо небезпечних, технічно хибним споруд зв'язку відносяться споруди зв'язку, проектної документації яких передбачені такі характеристики, як висота від 75 до 100 м і (або) заглиблення підземній частині (повністю або частково) нижче планувальної позначки землі від 5 до 10 м.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся, будь ласка:
до Наталі Іващенко, Керівнику групи «Телекомунікації», за тел .: (495) 967-00-07 або по e-mail ; Марії Колесник, Юристу, по тел .: (495) 967-00-07 або по [email protected]