Строительство »

Стаття 2. Містобудівна регламент. Містобудівна регламент - сукупність встановлених правилами забудови параметрів і видів використання земельних ділянок та інших об'єктів нерухомості в міських і сільських поселеннях, а також допустимих змін об'єктів нерухомості при здійсненні містобудівної діяльності в межах кожної зони.

  1. Наступна стаття »

Містобудівна регламент територіальної зони визначає основу правового режиму земельних ділянок, так само як все, що знаходиться над і під поверхнею земельних ділянок і використовується в процесі забудови та подальшої експлуатації будівель, споруд, будівель.
Облік і реєстрація містобудівних регламентів, відомостей про зонування територій та територіальних зонах, відомостей про об'єкти інженерної, транспортної та соціальної інфраструктур і про благоустрій територій, відомостей про містобудівну плануванні розвитку територій і про їх забудові ведеться в містобудівному кадастрі.
Містобудівні регламенти обов'язкові для виконання всіма власниками земельних ділянок, землекористувачами, землевласниками і орендарями земельних ділянок незалежно від форм власності та інших прав на земельні ділянки.

Наступна стаття »
До тексту закону »
Містобудівна регламент територіальної зони визначає основу правового режиму земельних ділянок, так само як все, що знаходиться над і під поверхнею земельних ділянок і використовується в процесі забудови та подальшої експлуатації будівель, споруд, будівель

Читайте також

Популярні документи