Строительство »

Публічні слухання: генплан Кірова чекають нові зміни

Розробники проекту розповіли про заплановані зміни межі міста, про побажання юридичних і фізичних осіб щодо з територій.

23 серпня, в четвер, управління містобудування та архітектури адміністрації міста провело збори в рамках публічних слухань. Основною темою стали зміни в градплана міста. Розробник проекту - МКУ «Архітектура».

«У порядку, передбаченому 25 статтею Містобудівного кодексу РФ, проект був направлений в уряд Кіровської області для узгодження. Уряд області 6 серпня погодило проект внесення змін в містобудівний план муніципального освіти «Місто Кіров». Постановою глави міста Кірова 1 серпня призначені публічні слухання. Вони почалися 3 серпня. Передбачуваний термін закінчення слухань - 5 вересня 2018 року », - розповіла на початку зборів Ірина Рубцова, начальник управління містобудування та архітектури.

Всього в проекті порядку 20 пропозицій як від самого управління, так і від фізичних та юридичних осіб. Всі вони отримали схвалення на засіданнях Комісії по землекористуванню та забудові.

Так, адміністрація міста планує впорядкувати кордон міста на південь від житлового району «Чисті ставки». Її пропонується провести по перспективної дорозі від житлового району до Райдужного. Разом з цим на мапі встановлять кілька територій: «Багатоповерхова житлова забудова / на розрахунковий термін», «Міські ліси, озеленення заплавних і природних територій», «Території промислових і комунально-складських підприємств / 1 черги». У цьому ж реченні на генплані хочуть відзначити, що будується церква в Чистих ставках.

У цьому ж реченні на генплані хочуть відзначити, що будується церква в Чистих ставках

Ірина Василівна додала, що зміна меж міста не вплине на жителів селища Чистих ставків - їхня територія залишиться в категорії сільських поселень.

Там же, в районі перспективного перехрестя на вулиці Івана Попова, жителі Слободи Стовпчики просять встановити функціональну зону «Індивідуальна житлова забудова з присадибними ділянками, малоповерхова житлова забудова / існуюча», де фактично існує такий тип забудови.

ТОВ «Сад» просить встановити функціональну зону «Громадська ділова забудова / на розрахунковий термін» для частини кварталу в районі перехрестя вулиць Калініна і Пугачова, де зараз розташовується побудований ЖК «Олімп» і ряд промислових будівель.

У кварталі вулиць Ломоносова-Світу-Монтажників-Лепсе пропонується відобразити об'єкти місцевого значення «Дитячий дошкільний заклад» та «Школа». Паралельно з цими публічними слуханнями на громадське обговорення винесено проект змін до Правил землекористування та забудови. У ньому адміністрація пропонує встановити відповідну функціональну зону на цій території, де буде можливо будівництво тільки освітніх установ. На зборах 21 серпня представники правовласника земельної ділянки висловилися «проти» цього.

Детальніше ознайомитися з проектом змін до генерального плану міста можна:

  • на сайті адміністрації міста за посиланням ;
  • в кабінеті 139 адміністрації міста (вхід з вулиці Воровського). Там же можна залишити свої зауваження та пропозиції.

Годинники, дні роботи експозиції:

  • понеділок, середа, четвер: 13:00 - 16:00
  • Вівторок: 8:30 - 11:30
  • п'ятниця: непріёмний день
  • Субота, неділя: вихідний.

Експозиція закриється 5 вересня 2018 року.