Строительство »

Містобудівна рада затвердила проект 100-метрової вежі зі скла і бетону

1 червня 2017 15:31 1 червня 2017 15:31   Ескізний проект забудови в кварталі вулиць Московської - Радищева - Шейнкмана затвердили члени архітектурно-містобудівної ради при голові Адміністрації міста Єкатеринбурга

Ескізний проект забудови в кварталі вулиць Московської - Радищева - Шейнкмана затвердили члени архітектурно-містобудівної ради при голові Адміністрації міста Єкатеринбурга.

Квартал, який розташується поруч з Центром МНС, буде складатися з декількох житлових будинків і ділового комплексу. Архітектори постаралися максимально включити його в цілісний архітектурний вигляд прилеглих вулиць. Домінантою комплексу стане 100-метрова вежа зі скла і бетону на перетині вулиць Московської та Радищева, видима практично з усіх точок району.

Розробники проекту запропонували кілька варіантів колірного рішення фасадів. Члени Містобудівної ради зупинилися на нейтральному варіанті, який не акцентує висотний обсяг. Наголос робиться на малоповерхові та середні елементи комплексу, виконані з цегли. Як висловився архітектор Григорій Мазаєв, в цьому варіанті будівля ніби виростає з землі.

Текст підготував Дмитро Мигалина, фото надано Департаментом архітектури, містобудування та регулювання земельних відносин Адміністрації міста ЄкатеринбургаКлючові слова: містобудівна рада , григорій Мазаєв , будівництво

Матеріали по темі