Строительство »

Пане президенте, Ви не забули, що в країні існує авіація?

До речі, про Німеччину. Чому в країні, де немає нафти, газу, біоресурсів, золота, алмазів, ліси і т.п., аеропорти, дороги, лікарні, пенсії, соціальне забезпечення? І ще у них є гроші, щоб купувати нафту, газ, біоресурси, ліс і т.д. Де вони їх беруть? А Ви, дозвольте дізнатися, чого там робили, в Німеччині? Ви чому не дізналися головну німецьку таємницю: де вони беруть гроші?

Фото: Юлія Балашова
Фото: Юлія Балашова

Пане Президенте!

Не так давно Ваш прес-секретар - Пєсков - на зустрічі з Вашими довіреними особами сказав, що Путіну потрібна критика. Чи не критиканство, а критика. Ну, тут зрозуміло, він підстрахувався. Тобто якщо Вам сподобається - це критика, а якщо немає - то критиканство. Ви ж, в свою чергу, на нещодавній зустрічі з Вашими колегами по цеху - ФСБ-шниками, підкреслили, що свобода слова повинна бути непорушна.

Ось я вирішив скористатися цією свободою і задовольнити пана Пєскова.

Отже, про все по порядку ...

Ви не забули, що в країні існує авіація? Вірніше, вона не існує, а ледь животіє! Льотчиків не вистачає, літаки падають з жахливою регулярністю, а роздовбані аеропорти Росії вже, напевно, ніколи не стануть аеропортами Німеччини, Арабських Еміратів і т.д.

Ну і, нарешті, Ваше дітище «Суперлітак - Super Jet». Скажу Вам відверто, це була безглузда ідея. І це вже очевидно всім! Тому треба поміняти ідею або Погосяна, який протягом останніх років вішає Вам «локшину на вуха» і продовжує освоювати гроші, як той будівельник лижних гірок в Сочі, якого Ви недавно звільнили.

Я, звичайно, розумію, авіація для Вас не головне. Набагато важливіше лижні гірки. Але все ж хотілося б, щоб Ви перестали ганяти ворон на дельтаплані і повернулися обличчям до проблеми авіації.

До речі, про Німеччину. Чому в країні, де немає нафти, газу, біоресурсів, золота, алмазів, ліси і т.п., аеропорти, дороги, лікарні, пенсії, соціальне забезпечення? І ще у них є гроші, щоб купувати нафту, газ, біоресурси, ліс і т.д. Де вони їх беруть? А Ви, дозвольте дізнатися, чого там робили, в Німеччині? Ви чому не дізналися головну німецьку таємницю: де вони беруть гроші?

Коли Ви в черговий раз нагострили лижі в Кремль, я відразу запропонував відправити Вас замість Кремля знову в розвідку в Німеччину. Щоб Ви, з ранку до ночі, без перерв на обід, добували для нас цю страшну німецьку таємницю ...

А Арабські Емірати? За сорок років у пустелі, на піску, вони побудували країну-сад на гроші від видобутку тільки нафти. А Ви вирішили 40 років водити нас по пустелі, як Мойсей, і розповідати казку про плани розвитку до 2030 року.

Перед виборами Президента, на з'їзді «Єдиної Росії», Говорухін сказав, що нам потрібен сильний і розумний Президент, як Ви. Хотілося б, щоб ще він додав, що Президент повинен бути порядною, далекоглядним і мудрим. Та Бог з ним, з Говорухіним. Він прекрасний режисер. Ось тільки раніше він «ліпив горбатого» в кіно, а тепер робить це в політиці.

Я щиро бажаю Вам позбутися від некомпетентних людей у ​​владі, які гальмують розвиток країни, навіть якщо вони Вам віддані. Адже вистачило ж Вам мудрості призначити міністром оборони - Шойгу. І це дуже помітно, коли люди професійні і порядні.

Що ж стосується Вашого друга - Дмитра Анатолійовича, то, швидше за все, він хороший хлопець, по відношенню до Вас відданий, не підведе, на нього можна покластися, як то кажуть, зразковий сім'янин, в зв'язках, що ганьблять його, непомічений і т.д . і т.п. Що Ви тільки для нього не робили? І Президентом вибирали, і прем'єр-міністром призначили. Та ось біда: хороший хлопець - це не професія.

Зате він хороший охоронець трону. Таким і увійде в історію! Потрібно ввести таку державну посаду - Хранитель Трону. Ось, наприклад, прийде після Вас інший Президент, якщо, звичайно, таке коли-небудь трапиться, і захоче правити все своє життя, ну, як Ви. А так як за Конституцією можна тільки два терміни поспіль, і поки з неї не приберуть це слово «підряд», без роботи Дмитро Анатолійович не залишиться і завжди буде затребуваний. Правда, поки він буде підміняти головного, придумає пару якихось карколомних законів, як, наприклад, про «нуль проміле» або «зимовий час». І плювати, що весь світ живе по-іншому ...

А ще, Володимир Володимирович, Ви нещодавно дали оцінку гучній «закону Діми Яковлєва», який прийняли у відповідь на «закон Магнітського». Було помітно, як ви переживаєте за наших усиновлених американцями дітей, як Америка не дотримується домовленостей і як не пускають до судів наших представників.

Все логічно! Тільки у мене питання. А чому ж раніше Ви мовчали і терпіли? Чому тільки в піку «закону Магнітського» з'явився «закон Діми Яковлєва»?

Тоді будьте послідовні, нагородите посмертно замученого Магнітського медаллю Героя Росії, який ціною свого життя врятував тисячі наших дітей. Тим більше, з Вашої ручної і тепер заляканої Державної дурепою, як одного разу, обмовившись, назвав нашу Думу Познер, це би не склало ніяких труднощів. Але несолідно, пане Президенте, некрасиво і, я б навіть сказав, підло спостерігати, як мучать і вбивають наших усиновлених дітей в Америці і чекати слушної нагоди, щоб зайнятися цим питанням. Адже так необхідний для Вас Закон про мітинги був прийнятий мало не за одну ніч. Тому розженете достроково цю прогнилу Думу, вірніше не Думу, а Клуб мільйонерів і «решальщіков». Звичайно, можливо, що відсотків 20 там - порядні люди. Але, повірте, що ця жертва варто того, щоб злити всю решту нечисть. А порядну людину люди побачать і переоберуть знову.

А ще недавно журналісти запитали Вас, чому фігуранти справи «Оборонсервіс» до сих пір на волі або під домашнім арештом. На що Ви їм відповіли, що ви ж, мовляв, самі по справі Ходорсковского всюди кричали, що не треба по економічно злочинів обмежувати свободу. Але тут Ви знову кривите душею. Справа в тому, що у Ходорковського був приватний бізнес, господарем якого він був. А Міністерство оборони - це не приватна лавочка. <...>

Ну ось ніби як і все. Не знаю поки, як ви це оціните: як критику або як критиканство. Може, Пєсков підкаже. Але як би Ви це ні назвали, суть від цього не змінюється. Ми підемо, а в якій країні будуть жити наші діти, залежить від нас сьогодні. І тільки вони дадуть оцінку всьому зараз відбувається ціною свого благополуччя і впевненості в завтрашньому дні. І якщо зараз все залишиться як і раніше, думаю, ця оцінка буде незадовільною ...

Громадянин Росії, капітан повітряного судна Андрій Литвинов

Довідка

Його називають народним героєм. Їм захопилася вся країна, коли він не пускав у свій літак запізнився губернатора, - мільйони прослухали в інтернеті аудіозаписи розмови льотчика 1-го класу, «відмінника« Аерофлоту »Андрія Литвинова з транзитним диспетчером іркутського аеропорту:

«Іркутськ-транзит, добрий день! З вами зв'язатися сказали, в чому справа?

- Давайте під'їде перша особа, а потім будете запускатися.

- А давайте ваше перша особа полетить на своєму особистому літаку. А я вожу пасажирів, і у нас не літерний рейс, а рейс регулярний, і, будь ласка, нехай ваше перша особа не запізнюється на виліт, і тоді він буде літати з нами.

- Вас зрозумів, передам, а зараз поки чекайте.

- А я вже зачинив усі двері, і я нікого не пущу більше на літак ... »

(Див. «Нову газету» від 28.10.2011. «Льотчик Андрій Литвинов:« Це - моя країна, і будьте люб'язні моя думка потерпіти » ) І від 10.01.2012. «З літаком так не можна, а з країною - можна?» )

? аеропорти, дороги, лікарні, пенсії, соціальне забезпечення?
Де вони їх беруть?
А Ви, дозвольте дізнатися, чого там робили, в Німеччині?
Ви чому не дізналися головну німецьку таємницю: де вони беруть гроші?
Ви не забули, що в країні існує авіація?
? аеропорти, дороги, лікарні, пенсії, соціальне забезпечення?
Де вони їх беруть?
А Ви, дозвольте дізнатися, чого там робили, в Німеччині?
Ви чому не дізналися головну німецьку таємницю: де вони беруть гроші?
А Арабські Емірати?