Строительство »

Друзі Станіслава Говорухіна розповіли, що режисер змирився з раком легені

20:25, 23.06.2018

Станіслав Говорухін пішов з життя 14 червня. Режисерові було 82 роки. Незважаючи на те, що друзі знали про його важку хворобу, вони до останнього сподівалися на диво. Про смерть Станіслава Сергійовича першим повідомив спікер Держдуми В'ячеслав Володін - за словами політика, Говорухін не зміг впоратися з недугою. Через кілька днів після смерті постановника, його друзі розповіли, що Говорухіна діагностували рак легені.

Для того, щоб перемогти хворобу, Говорухін навіть їздив на операцію до Ізраїлю, але лікування не допомогло. Друг Станіслава Сергійовича бізнесмен Юрій Растегін в інтерв'ю з журналістами розповів, що в останні тижні режисер був слабкий і сильно схуд, але до останнього займався справами як в Держдумі, так і в сфері кіно. Нагадаємо, Олександр Роднянський, який одним з перших висловив свої співчуття вдові Говорухіна, також відзначав, що режисер залишався «нескінченно відкритим, живим і сильним» до останнього дня .

Нагадаємо, Олександр Роднянський, який одним з перших висловив свої співчуття вдові Говорухіна,   також відзначав, що режисер залишався «нескінченно відкритим, живим і сильним» до останнього дня

Станіслав Говорухін

Поділився подробицями про стан Говорухіна в останні дні життя і художник Нікас Сафронов. Він зазначив, що постановник прекрасно розумів, що його чекає і з гідністю приймав хвороба.

«За тиждень до його відходу лікарі зібрали консиліум і Говорухіна оголосили, що метастази пішли в мозок. До цього йому робили операцію в Ізраїлі, якої він залишився незадоволений, потім лікували в Інституті Вишневського. Галя робила все можливе, намагалася його врятувати. Але сам Станіслав Сергійович зізнався мені, що після повідомлення докторів змирився з хворобою. Сказав, що пожив чимало, гідно завершує шлях, багато хто йде раніше. Володимир Путін хотів, щоб Говорухін і в цьому році очолював його передвиборний штаб, той не зміг за станом здоров'я. Але підтримував Володимира Володимировича, вони зідзвонювалися », - розповів Сафронов.

Але підтримував Володимира Володимировича, вони зідзвонювалися », - розповів Сафронов

Володимир Путін і Станіслав Говорухін

«Славі було важко дихати, рік тому йому видалили легке, - також поділився зі« СтарХітом »Володимир Винокур. - Але він посміхався, тримався. І не розлучався з улюбленою люлькою. Станіслав Сергійович читав взапой вірші, знав їх сотні. Мріяв написати другу книгу про свого друга Висоцького. Незгасним оптимізмом навчив мене не відчувати віку. На пам'ять про нього залишилася сигарна запальничка. Буду зберігати! »

Читайте також:

Зірки поділилися спогадами про Станіслава Говорухіна

10 кращих фільмів Станіслава Говорухіна

Станіслав Говорухін помер на 83-му році життя