Строительство »

У Горлівці глава житлокооп відібрав квартиру у 6-річної сироти

У горлівської сироти намагалися відібрати квартиру

Як повідомили УНІАН в прес-службі прокуратури Донецької області, в житлово-будівельному кооперативі Горлівки була проведена перевірка, за результатами якої встановлено, що посадовою особою цієї установи внесені неправдиві відомості до довідки, надану приватному нотаріусу під час укладення договору купівлі-продажу квартири.

По темі: Квартирне рейдер викидав законних мешканців силою

Однак було встановлено, що право власності на це житло рішенням виконкому Горлівської міської ради було збережено за малолітньою дитиною 2006 року народження, мати якої померла восени минулого року. Знаючи про це, покупець при укладенні угоди отримав від голови житлового кооперативу довідку, що в квартирі ніхто не проживає і не зареєстрований, і на підставі цього здійснив операцію.

За словами старшого прокурора прокуратури Горлівки Ірини Мозговий, за результатами перевірки відкрито кримінальне провадження за ст. 366 ч. 1 (службове підроблення).

«Рішенням суду договір купівлі-продажу визнаний недійсним. Зараз обвинувальний акт стосовно голови житлово-будівельного кооперативу з угодою про визнання провини направлено в Микитівський районний суд », - сказала прокурор.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter