Строительство »

Дитячі гірки

  1. Для дому та дитячих установ: особливості ігрової атрибутики
  2. Якісно, ​​красиво і недорого
  3. Хороші характеристики функціональності - запорука гармонійного розвитку дитини
  4. Нюанси вибору і покупки

Переважний вид діяльності малюків раннього, дошкільного та початкового шкільного віку - гра. В процесі нескладних сюжетних геймів, що містять елементи спортивних, соціально-рольових і творчих завдань, дітки ростуть, розвиваються розумово і фізично, а тому тематична ігрова меблі широко використовується в закладах їх тимчасового перебування. До таких належать дитсадки, школи, спортивні секції, студії творчого розвитку, дозвільні центри, пансіони, табори і ін. Грали малята люблять і вдома, часто використовуючи підручні матеріали для спорудження будиночків і тунелів. А тому спеціалізована атрибутика у вигляді гойдалок, турніки, смуги перешкод, пісочниць та інших конструкцій також встановлюються на прибудинкових майданчиках, в павільйонах закритого типу, призначених для активного фізичного дозвілля. Яскравий представник меблів для дозвілля - дитяча гірка, найбільш популярна у малюків ранньої і дошкільної вікової групи. Прокотиться з вітерцем вниз і м'яко приземлитися в пісок або на батут - це так здорово! Багато своє пустотливе дитинство асоціюють саме з катанням на горочкой, що приносять масу фізичного та естетичного задоволення.

дитяча гірка,

Як велика товарна категорія, дитячі меблі була б нудна без систем, призначених для активного проведення часу. Тому, менеджери інтернет-магазину МебельОК підібрали для своїх клієнтів пропозиції від кращих українських компаній, що займаються виготовленням гойдалок, пісочниць , Крамничок, столиків і т.д.

Кожен заявлений виробник зацікавлений в тому, щоб його продукція не просто конкурувала з імпортними аналогами, а являла собою еталон якості, надійності і довговічності. Відсутність маркетингових накруток і плати за посередництво пояснює той факт, чому представлені меблі - дешева. Незважаючи на лояльність ціни, продукція повністю відповідає європейським стандартам технічної та екологічної безпеки, що підтверджують сертифікати офіційного зразка.

Якщо ви вирішите купити дитячу гірку, то не пошкодуєте про свій вибір. Весь представлений в розділі асортимент розроблений спеціально для дітей. Враховано не тільки властивості застосованого сировини, а й фізіологічні, психологічні особливості розвитку маленького чоловічка, якому конче потрібно стрибати, бігати і веселиться, щоб бути здоровим і сильним.

Враховано не тільки властивості застосованого сировини, а й фізіологічні, психологічні особливості розвитку маленького чоловічка, якому конче потрібно стрибати, бігати і веселиться, щоб бути здоровим і сильним

Для дому та дитячих установ: особливості ігрової атрибутики

Горки для дітей у віці від 2-3 до 6-7 років представлені кількома модельними варіантами. Конструкції призначені для катання, а тому, незалежно від нюансів дизайну, всі вони об'єднані загальними технічними вимогами.

З тильного боку знаходяться сходи. З фасадної частини - гладкий спуск. Саме він дозволяє дитині кататися. У місці переходу від сходинок до спуску знаходиться невеликий майданчик, часто переходить в тематичний купол у вигляді носа ракети, голови казкового героя або геометричної фігури.

Висота конструкції варіюється. Це може бути модель і на 1, і на 2 метри, що визначено зростанням і вагою маленького користувача.

На фото чітко видно, що боковини спуску оснащені невисоким бортиком. Ця вимога норм безпеки: спускаючись вниз, маленький чоловічок чи не випаде вниз і не заб'ється. Це і психологічна підтримка, адже юний герой відчуває підстрахування.

Це і психологічна підтримка, адже юний герой відчуває підстрахування

Сходинки для підйому виготовлені за принципом шведської стінки. Піднімаючись по поперечин, хлопчик чи дівчинка активно тренують м'язи рук і ніг, а також зміцнюють вестибулярний апарат, адже їм потрібно контролювати своє розташування на висоті, щоб не втратити рівновагу і не травмуватися.

Якщо ви хочете замовити модель вище, наприклад, для дитячого майданчика, використовуйте персональні лекала. Сходинки нескладно оснастити бічними бортиками (за принципом перилл), щоб безпеку зберігалася і в момент підйому на встановлену висоту.

Розглянемо характеристики спортивно-дозвіллєвої атрибутики для дому та дитсадка більш детально.

Головна вимога - безпека, яка реалізується не тільки в загальній збірці вироби, а й застосованого сировини. Педіатри і психологи рекомендують звертати увагу на фактури, що володіють міцністю до фізичних навантажень, а також впливу кліматичних факторів (якщо ви купуєте гірку у двір). Екологічно безпечна продукція -

  • металева (зі спеціальним барвистим покриттям, що не піддається стиранню, поїдання і осипання);
  • пластикова (при виготовленні використані полімери, що не містять токсинів, добре переносять вплив вологи, сонячних променів і активні фізичні навантаження);
  • з дерева (функціональні вироби з міцних порід деревини, лаковані або фарбовані в яскраві тони. Моделі відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Призначені для катання всередині спеціально обладнаних приміщень).

Призначені для катання всередині спеціально обладнаних приміщень)

Якісно, ​​красиво і недорого

Надійність і висока експлуатаційна якість гарантує як залізна вулична гірка, так і модель з дерева або пластика. У деяких варіантах використані кілька видів фактур, призначених для конкретного модуля (драбинка, бортики, спуск).

При з'єднанні металевих елементів стаціонарної системи використовується зварювання. Збірні деталі скріплені масивними болтами і пазовими сполуками, що не піддаються розхитування і випадання.

Варіант міні, призначений для дитини у віці від року, може бути переносним. Розширений донизу каркас забезпечує стійкість конструкції, а тому вона не перекинеться.

Якщо ви маєте намір придбати гірочку для дачі або спеціально обладнаного майданчика в саду, до того ж, з'єднати її з пісочницею, замовляйте варіант зі зміцненням підстави, щоб посилити міцність міні-містечка.

Всі види конструкцій, представлені на нашій віртуальній майданчику, пройшли апробацію, перш ніж, були виставлені на продаж. Україна дотримується ряду міжнародних і внутрішніх стандартів, які аргументують застосування меблів і спеціалізованого інвентарю для оснащення територій масового користування.

Відгуки наших клієнтів підтверджують заявлене виробником якість, тому, не рекомендуємо робити тунелі, гойдалки і спуски самому, а так само і купувати їх у сумнівних компаній, що не надають сертифікати безпеки.

Відгуки наших клієнтів підтверджують заявлене виробником якість, тому, не рекомендуємо робити тунелі, гойдалки і спуски самому, а так само і купувати їх у сумнівних компаній, що не надають сертифікати безпеки

Хороші характеристики функціональності - запорука гармонійного розвитку дитини

Якщо дивитися на роль спортивно-ігрового інвентарю в ракурсі загального розвитку дитини, нескладно відзначити ті великі рекорди, які підкорюють маленькі дітки, долаючи певні фізичні труднощі.

Видертися на сходинки - складна, але посильне завдання для тих, хто вчиться ходити. Прокотиться вниз без підтримки мами-тата або виховательки - значить, показати свою сміливість, спритність, моторність.

Спуски, тунелі, турніки, пісочниці однаково підходять як для одного користувача, так і групи хлопців, задіяних в єдиній цільової задачі. Домашня обстановка придбає нових, яскравих життєвих відтінків, якщо в кімнаті улюбленого чада (за умови, що дозволить площа!) З'явиться міні-спуск.

Красива гемблінговая атрибутика дуже подобається чадам, які, незважаючи на юний вік, добре розбираються в естетиці і вже мають свої колористичні переваги. Діткам подобаються натуралістичні, яскраві кольори, не втрачають своєї насиченості в ході тривалої експлуатації.

Поєднання стильного дизайну і психологічно толерантних відтінків позитивно впливає на загальну атмосферу майданчика. Якщо ж ви маєте намір купити гірку для дітей, щоб вони гралися всередині приміщення, заздалегідь продумайте, де її встановити і з якими предметами вона буде сприяти. Загальний інтер'єр локації повинен гармоніювати з функціональної спортивної атрибутикою і також відповідати нормам гігієни.

Нюанси вибору і покупки

Розміри вироби, технічна складність збирання і, відповідно, матеріали - це фактори, що впливають на вартість готової продукції. Більш низька ціна встановлена ​​на моделі з ПВХ на увазі доступною собівартості сировини. Втім, наш каталог пропонує придбати недорого і тематичні товари з дерева та металу.

Організована продаж через сайт передбачає і таку послугу, як доставка. Замовлена ​​вами ігрова атрибутика буде відправлена ​​в найкоротші терміни з дотриманням всіх правил поштового сервісу.

Прогуляйтеся по віртуальному каталогу. Крім готових комплексів з драбинами, турніками, мотузковими гойдалками, площинами для скелелазіння, ви знайдете чимало цікавих пропозицій по меблів для хлопців. Багато клієнтів нашого бутіка замовляють предметне наповнення тематичної кімнати для активного дозвілля в комплекті. Не виключено, що вам також знадобляться стелажі, м'які диванчики, стільці, столики, вішалки та ін.

Використовуючи кольорове зображення, неважко підібрати комплект в єдиному стильовому ключі, орієнтуючись на:

  • тип сировини,
  • кольорове виконання,
  • загальний дизайн.

Дізнатися, скільки приблизно коштує модель, виконана на замовлення, легко в діалозі з нашим консультантом. Опишіть йому інженерні особливості спортивного комплексу або одиничного виробу, який задовольняє вас функціоналом. Вкажіть, які матеріали вас цікавлять, і з яким типом покриття. Остаточна ціна буде відомо після підрахунку витратного сировини, наші фахівці зроблять калькуляцію грамотно і підкажуть, на чому заощадити.

Інтернет магазин МебельОК часто балує своїх клієнтів різноманітними акціями та знижками, адже політика лояльності до споживача є одним з пріоритетів діяльності бутика.