Строительство »

Одеська міськрада розгляне Правила утримання домашніх тварин

Одеська міськрада розгляне Правила утримання домашніх тварин https://cdn.segodnya.ua/img/article/941/72_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/941/72_tn.jpg 2008-02-15T11 : 37: 51 + 02: 00 Одеса Міськвиконком виніс на розгляд наступної сесії міськради Правила утримання тварин у Одесі.

Міськвиконком виніс на розгляд наступної сесії міськради "Правила утримання тварин у Одесі". У документі розписані права і обов'язки власників домашніх чотириногих вихованців. Зокрема, сказано, що кількість тварин, яких містить фізична або юридична особа, має обмежуватися можливістю забезпечення звірам належних умов утримання. Правила забороняють жорстоке поводження з тваринами.

Домашніх вихованців необхідно реєструвати протягом місяця після їх придбання.

Визначено також місця, де забороняється вигулювати собак - це пляжі, бульвари, сквери, сади і т. Д. Власники собак мають право вигулювати їх в спеціально відведених місцях. Заборонено також викидати або закопувати трупи домашніх тварин в непередбачених для цього місцях. Їх можна ховати або кремувати на передбачених для цього майданчиках.

Разом з тим, варто зазначити, що місця для вигулу тварин, їх поховання або кремації в Одесі не обладнані.

Документ вказує, що власники домашніх тварин зобов'язані відшкодовувати витрати з прибирання територій від екскрементів, сміття і так далі.

Також в правилах наводиться перелік потенційно небезпечних порід собак, в який потрапили всі вівчарки (крім коллі), а також собаки-рятувальники Ньюфаунленде, сенбернари і бріара.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку