Строительство »

"Окрайці" знову загрожує закриття

Столичні торгові центри Горбушка і Горбушкін двір, які є одними з найбільших ринків техніки, будуть закриті через виявлення на їх території великої партії піратської продукції Столичні торгові центри "Горбушка" і "Горбушкін двір", які є одними з найбільших ринків техніки, будуть закриті через виявлення на їх території великої партії піратської продукції. Прокуратура вже найближчим часом готова оголосити припис про закриття цих комплексів.

Як відзначили в правоохоронних органах, закриття ринків може носити тимчасовий характер. Рішення про це приймає суд. Відзначимо, що раніше влада Москви вже закривали "окраєць" з метою впорядкувати торгівлю і скоротити кількість контрафактної продукції.

Читайте також по темі: Шпигуни більше не підуть на "окраєць".

Прокуратура ініціювала перевірку обох "окрайців", яку провели співробітники міліції і МНС. В ході перевірок в торгових комплексах було вилучено в цілому 26 тисяч неліцензійних дисків.

При цьому найбільший обсяг піратської продукції було виявлено в "Ля Ля Парку" в "Горбушкін дворі". В даний час близько 80 відсотків павільйонів "Ля Ля Парку" закриті. Прокуратура за результатами перевірок завела адміністративні та кримінальні справи. У той же час начальник управління торгового комплексу заявила, що про вилучення контрафакту їй нічого не відомо і "Горбушка" зараз працює в звичайному режимі, в тому числі і павільйони в "Ля Ля Парку".

Читайте: Хто заплатить податок на "піратство"?

У березні цього року в "Горбушкін дворі" також проходила масштабна операція. Співробітники управління "К" МВС Росії в ході рейду виявили та вилучили понад 500 технічних засобів, які були замасковані під ручки, гудзики, сигаретні пачки або брелоки. Про форми стягнень, застосованих до продавців такого роду товарів, офіційно оголошено не було.

Рік тому оперативники провели там же кілька десятків обшуків, в результаті яких було вилучено понад 100 тисяч неліцензійних DVD-дисків, партія підроблених телефонів Vertu і швейцарських годинників.