Строительство »

Долю ТЦ "Горбушкин двір" в Москві визначать до кінця року

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Денис Абрамов   Столична влада визначать долю ТЦ Горбушкин двір до кінця 2018 року, повідомив заступник мера столиці з питань містобудівної політики і будівництва Марат Хуснуллін

Фото: ТАСС / Денис Абрамов

Столична влада визначать долю ТЦ "Горбушкин двір" до кінця 2018 року, повідомив заступник мера столиці з питань містобудівної політики і будівництва Марат Хуснуллін.

За його словами, інвестор запропонував змінити профіль цього майданчика з торгівлі на житлову. До кінця року містобудівна документація проекту буде готова, додав Хуснуллін.

"Якщо рішення про будівництво на цьому майданчику житла буде прийнято, то ми там збудуємо стартові майданчики на 20-30 тисяч квадратних метрів для потреб програми реновації", - цитує заступника мера Агентство "Москва" .

Хуснуллін підкреслив, що зараз на території району Філі існує дефіцит стартових майданчиків під реновацію.

Влітку 2017 року з'явилася інформація , Що на території ТЦ "Горбушкин двір" і московського трубного заводу "Філіт" побудують житлові комплекси. Зазначалося, що розробляється проект планування території загальною площею понад 30 гектарів.

Згідно з проектом, планувалося звести два великих житлових комплексу - один загальною площею 217 тисяч квадратних метрів і другий площею 166 тисяч квадратних метрів. Розробка проекту ведеться за рахунок інвесторів.

Поділитися в соціальних мережах: