Строительство »

Парламент ввів поняття національних видів спорту, до яких належать бойовий гопак і рукопашний бій

Бойовий гопак - традиційний український вид спорту / weekend.today

Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до Закону України" Про фізичну культуру і спорт "(щодо визнання національних видів спорту).

Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення проголосували 227 із 351 народного депутата, зареєстрованих в сесійній залі.

Законом визначено на законодавчому рівні поняття національних видів спорту.

Читайте також Рукопашний бій у Верховній Раді назвали національним видом спорту Передбачено, що у разі відсутності відповідної міжнародної спортивної федерації статусу національної спортивної федерації, який сприяє розвиткові національного виду спорту, надається за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері фізичної культури і спорту. У тексті закону немає переліку національних видів спорту.

На засіданні парламенту під час розгляду в квітні цього законопроекту в першому читанні міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив, що «за роки незалежності України стали відроджуватися і розвиватися види спорту, які виросли з українських традицій, серед яких є і відновлені види, засновані на вікових народних традиціях, - бойовий гопак, спас, рукопашний бій ... ».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter