Строительство »

Прикмета - голуб на підвіконні

Голуб є символом миру, успіху і щастя. Тому існує величезна кількість прикмет пов'язаних з цим птахом.

Прикмета №1 - голуб прилетів і сів на підвіконня. Будьте впевнені, що всі негаразди обійдуть ваш будинок стороною і все буде добре. Всі живі істоти можуть відчувати можливу біду, а значить, голуб, який прилетів до вас, буде захищати будинок від усіляких негараздів. Якщо він регулярно відвідує ваш будинок, то обов'язково підгодовуйте його.

Прикмета №2 - голуб залетів у вікно, але не сів на підвіконня. У цьому випадку варто чекати швидкої смерті одного з мешканців будинку. Але не завжди ця прикмета несе в собі негативну звістку. Якщо, наприклад, голуб сидить на підвіконні і тримає, щось в дзьобі, то прикмета є хорошою і означає, що найближчим часом ви отримаєте якусь гарну новину. Якщо ж на вікнах була москітна сітка, а голуб все одно потрапив в будинок, то смерть близької людини не уникнути.

Прикмета №3 - голуб стукає у вікно. Це означає, що він приніс вам якусь звістку, але так як вікно закрите, вона не була доставлена, а значить, нічого поганого не повинно трапитися.

Прикмета №4 - білий голуб на підвіконні. Це свідчить про те, що по людині, яка живе в цьому будинку, хтось сильно сумує. Також білий голуб, що залетів в будинок, може бути прикметою наближає весілля .

Прикмета №5 - голуб сів на підвіконня і відразу полетів. В цьому випадку чекайте швидкі новини, які можуть бути, як хороші, так і погані.

Інші прикмети пов'язані з голубами:

  1. Голуб сіл на димохід в будинку, це може означати смерть одного з мешканців.
  2. Білий голуб літає навколо будинку - когось із мешканців цього будинку очікує пропозицію руки і серце.
  3. Якщо на весіллі випущені голуби летять разом, шлюб буде міцним і щасливим, а якщо птахи розлетілися в різні боки - в майбутньому можливий розлучення .