Строительство »

37-річний Гоген Солнцев показав фото 63-річної дружини в бікіні

11:39, 23.07.2018

12 квітня 37-річний Гоген Солнцев пов'язав себе узами шлюбу з 63-річною Катериною Терешкович . Тепер пара часто стає об'єктом для критики і насмішок з боку інтернет-користувачів. Однак це анітрохи не бентежить Солнцева і його обраницю. Шоумен із завидною постійністю публікує в своєму мікроблозі в Instagram спільні знімки з дружиною і зізнається їй у коханні . А на початку липня Гоген заявив, що вони з дружиною задумалися про продовження роду . Втім, інтернет-користувачі все одно продовжують писати Сонцеву про те, що не вірять в щирість його почуттів до 63-річної Терешкович. Фоловерів переконані: весь спектакль з весіллям на багатій пенсіонерці Гоген влаштував тільки заради участі в телешоу і піару.

Незважаючи на критику на свою адресу, сонце не відключає коментарі в своєму мікроблозі в Instagram, та й знімки дружини з'являються так само часто, як і раніше. Сьогодні Гоген поділився з шанувальниками новим фото з Катериною Терешкович, на якому дружина шоумена лежить в рожевому купальнику. «Найдорожча ... Найбільша ідеальна ... Катя, спасибі що ти є!» - підписав знімок Солнцев (орфографія і пунктуація авторів тут і далі дані без змін. - Прим. Ред.). У коментарях під фотографією знову почалися словесні баталії користувачів Мережі. Хтось звинувачував 37-річного Гогена в піарі за рахунок вікової партнерки, а хтось сприйняв знімок з гумором: «Господи, я подумала, що Ви її душите ...», «Я вважаю, що це все награно заради піару! Як ті люди, які їдять кукурудзу з включеною дрилі! »,« Господи ... невже у такого красивого чоловіка немає жінок по молодше? Щоб доторкатися до молодого тіла ... бути мужиком »,« Смішно виглядає і мило ».

бути мужиком »,« Смішно виглядає і мило »

37-річний Гоген Солнцев показав фото 63-річної дружини в бікіні

Нагадаємо, що Солнцев і його літня кохана, щоб довести щирість своїх почуттів, навіть пройшли перевірку на детекторі брехні в шоу « Насправді »На Першому каналі. Правда, поліграф показав, що любові до Катерини як до жінки Гоген не відчуває, зате в курсі, що у неї є рахунки в банках і нерухомість за кордоном.

В кінці червня Солнцев і його літня дружина стали героями « прямого ефіру ». В програмі Андрія Малахова Гоген зробив сенсаційне зізнання: у жовтні 2017 року його колишня обраниця стала жертвою бітцевського маніяка . Пережити смерть коханої дівчини Сонцеву допомогла, з його слів, саме 63-річна Катерина Терешкович, з якої вони зараз живуть душа в душу.

Пережити смерть коханої дівчини Сонцеву допомогла, з його слів, саме 63-річна Катерина Терешкович, з якої вони зараз живуть душа в душу

Гоген Солнцев і Катерина Терешкович

Читайте також:

37-річний Гоген Солнцев хоче дітей від своєї 63-річної дружини

37-річний Гоген Солнцев розповів подробиці інтимного життя з 63-річною дружиною

37-річний Гоген Солнцев показав фото з медового місяця з 63-річною дружиною

Невже у такого красивого чоловіка немає жінок по молодше?