Строительство »

У ЖК «Ластівчине гніздо» відбулося свято благоустрою

Група «Еталон»

У минулу суботу, 5 травня 2018 року, на території ЖК «Ластівчине гніздо», який компанія «Еталон ЛенСпецСМУ» (входить до Групи «Еталон») побудувала в Невському районі Санкт-Петербурга, відбулося свято благоустрою.

В рамках заходу у дворах житлових будинків було висаджено понад 600 кущів. Серед них - саджанці спіреї, троянди, бузку і барбарису. Активну участь у благоустрої території взяли жителі комплексу, які прийшли на свято цілими сім'ями. Займався озелененням дворів і веселий талісман Компанії - Рудий Кіт. Свято завершилося фуршетом зі смачними наїдками.

Група «Еталон» традиційно проводить заходи з благоустрою своїх житлових комплексів, створюючи в них комфортну житлове середовище.

ЖК «Ластівчине гніздо» був зданий в 2015 році. Це - приклад проекту комплексної забудови території. Загальна площа об'єкта - 334 тис. Кв. м. 1 вересня 2016 року в присутності губернатора Санкт-Петербурга на території ЖК «Ластівчине гніздо» була відкрита школа № 690, також побудована компанією «Еталон ЛенСпецСМУ».

Довідка про ГК «Еталон»

ЖК «Ластівчине гніздо», забудовник ЗАТ ССМО "ЛенСпецСМУ", проектна декларація на сайті http://mirndv-lastochkino-gnezdo.ru/documentation