Строительство »

Павловська гімназія оголошує конкурс!

Павловська гімназія пропонує відмінникам   безкоштовне навчання в 9-му класі   Гімназія оголошує конкурсний набір в 9-й клас

Павловська гімназія пропонує відмінникам
безкоштовне навчання в 9-му класі

Гімназія оголошує конкурсний набір в 9-й клас. До участі в конкурсі запрошуються випускники 8-х класів загальноосвітніх шкіл, що мають середній бал успішності не менше 4,5. Переможцям надається можливість не тільки отримувати якісну освіту, а й розвивати свої здібності, займаючись різними видами спорту і творчості в сучасному комплексі Павлівської гімназії. Квота для переможців конкурсу в 2010/2011 навчальному році становить 5 місць; всі витрати на навчання гімназія бере на себе. Прийом заяв буде відкритий з 11 травня по01 червня на сайті гімназії .

Конкурсний відбір складається з трьох турів. На першому турі комісія вибере 50 володарів максимально високих балів атестата. Вони будуть допущені до другого туру, що складається з письмового випробування з математики, російської та англійської мов. Здобувачі, які успішно пройшли випробування, допускаються до заключного туру - рольовій грі на виявлення особистісного потенціалу, а також проходять співбесіду. При визначенні фіналістів комісія буде також враховувати перемоги претендентів в предметних олімпіадах, творчих змаганнях і т.д.

Підсумки конкурсу будуть оголошені 16 червня.

Переможці конкурсного відбору зможуть розпочати навчання в 9-му класі Павлівської гімназії з 1 вересня 2010 р

Мета конкурсу - розширення можливостей отримання якісної освіти для успішних у навчанні дітей; створення умов для здорової змагальності, підвищення мотивації до досягнення високих результатів в освіті та кар'єрі у підростаючого покоління.

АНО «Павловська гімназія» - приватна школа, яка працює в сегменті елітарного освіти. Це сучасний багатопрофільний освітній комплекс, створений з урахуванням самих передових вимог до всебічного розвитку дітей. Інфраструктура і оснащення гімназії, відкритої в 2009 році, дозволяють поєднувати можливості чотирьох шкіл - загальноосвітньої, мовної, спортивної, музичної та центру творчості. Комплекс гімназії включає дитячий сад, початкову, середню і старшу школи, спортивний комплекс і театральний центр. Павловська гімназія розташована в Істрінському районі Підмосков'я поблизу Новоризького шосе. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті.