Строительство »

Ранкова гімнастика для малюків

 1. На замітку батькам
 2. Ранкова гімнастика для дітей 1,5 - 2 - 2,5 років
 3. Ранкова гімнастика для дітей 3 років
 4. Дитячий масаж на дому. Масаж і гімнастика для дітей від народження до трьох років
 5. мячь для гімнастики підкажіть
 6. Ранкова гімнастика для малюків
 7. пестовальной гімнастика
 8. Секції в ЮВАО !!! Порадьте !!!
 9. Гімнастика на Динамо і ФК в ЦСКА / на Ходинці
 10. "Наше все" пестовальной гімнастика
 11. З підвищенням тонусу в 3 роки борються?
 12. розвиваюча гімнастика
 13. динамічна гімнастика
 14. Зарядка?
 15. Зарядка в дет.саду
 16. ортопедична гімнастика
 17. зарядка
 18. Розтяжки для дітей - користь чи шкода?
 19. Мене цікавлять комплекси фізичних вправ для хлопчиків 6-7 років
 20. Неможливо зробити зарядку
 21. Пісенька для пальчикової гімнастики: Раз
 22. Гімнастика від 0 до року і далі

зміст:

Ранкова гімнастика корисна для дітей вже у віці близько 1 року. Навіть малюкам грудного віку рекомендують масаж і фізичні вправи, що проводяться разом з мамою, ну а дітлахам постарше такі вправи подвійно корисні для загального хорошого розвитку.

До змісту

На замітку батькам

Дуже важливо стежити за правильністю виконання вправ у таких малюків. Ранкова гімнастика обов'язково повинна бути систематичною і виконуватися у вигляді гри. Слідкуйте за правильною поставою дитини і за хорошим диханням під час гімнастики. Дитина не повинен затримувати дихання під час виконання вправ!

Дуже добре, коли вправи виконуються разом з мамою. Не забувайте придумувати веселі і забавні назви виконуваних вправ: "стрибаємо як зайчик", "покажи літачок", "був великий, а став маленький (присідання)" і т. П. Якщо є така можливість, то в теплу пору року добре проводити ранкову гімнастику на свіжому повітрі і в будь-якому випадку корисно проводити заняття в добре провітреному приміщенні.

Всі вправи і тривалість заняття підбирати індивідуально під дитину!

До змісту

Ранкова гімнастика для дітей 1,5 - 2 - 2,5 років

 • Дитина стоїть у вихідному положенні ноги на ширині плечей, руки опущені вниз. Випрямлені руки піднімає в сторони - вгору і робить вдих і на видих опускає вниз. Повторити 3 - 4 рази.
 • Дитина стоїть в колишньому початковому положенні. На видих зводить руки і охоплює себе і на вдих повертає руки у вихідне положення. Повторити 4 - 5 разів.
 • Дитина стоїть в колишньому початковому положенні, руки на поясі. На вдих руки вгору і встає навшпиньки, потягується, на видих в початкове положення. Повторити 3 - 5 разів.
 • Дитина стоїть в колишньому початковому положенні, руки в сторони. При спокійному диханні без затримки робить нахили в одну і іншу сторону. Повторити 6 - 8 - 10 разів в кожну сторону.
 • Дитина стоїть в колишньому початковому положенні, руки на поясі. На видих робить нахил вперед, на вдих в початкове положення. Повторити 3 - 4 рази.
 • Дитина стоїть в колишньому початковому положенні, руки опущені вниз. Плавно присідає і встає, спираючись руками об коліна. Повторити 2 - 3 - 4 рази.
 • Дитина бігає по кімнаті короткими кроками - 10 - 20 сек.
 • Дитина ходить по кімнаті, широко розмахуючи руками, близько 1 хвилини, після чого спокійна ходьба з опущеними вниз руками.

До змісту

Ранкова гімнастика для дітей 3 років

 • Дитина стоїть у вихідному положенні ноги на ширині плечей, руки внизу. На видиху присідає, руки на колінах, встає на вдиху піднімаючи руки верх і встаючи на носки. Повторити 4 - 6 разів.
 • Дитина стоїть в колишньому початковому положенні, але руки розведені в сторони. Робить мах руками вгору піднімаючись на носки і мах руками опускаючись на всю стопу. Повторити 10 - 12 разів.
 • Дитина стоїть в колишньому початковому положенні, руки внизу. Нахиляється, вперед розводячи руки в сторони, і випрямляється. Повторити 4 - 5 разів.
 • Дитина стоїть в колишньому початковому положенні, руки внизу. На вдиху відводить праву пряму руку назад-вгору, на видиху робить рух, імітуючи кидок м'ячика або сніжку вперед, повертається у вихідне положення. Повторити 4 - 6 разів кожною рукою.
 • Дитина стоїть, ноги на ширині плечей, правою рукою тримається за спинку стільця. Виконує мах правою ногою, не згинаючи коліна, потім іншою ногою. Повторити 3 - 5 разів кожною ногою.
 • Дитина стоїть, ноги на ширині плечей, руки в сторони. Робить глибокий нахил вліво, права рука вгору і в іншу сторону. Повторити 3 - 5 разів на кожну сторону.
 • Дитина робить стрибки по кімнаті спочатку двома руками, потім на одній і іншій нозі. Все вправу 30 - 50 сек.
 • Дитина спокійно ходить по кімнаті, виконуючи хлопки руками попереду, вгорі і ззаду.

Румянцева Ніна

Стаття надана сайтом "Спорт - дітям!"

Авторська стаття

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Коментувати можут "Ранкова гімнастика для малюків"

Дитячий масаж на дому. Масаж і гімнастика для дітей від народження до трьох років

Професійний масаж дітям на дому в Москві Виклик масажиста додому Досвід роботи: 22 роки Сертифікати, свідоцтва Відповім на будь-які Стаж роботи в дитячих державних і приватних організаціях 21 рік + приватна практика. Великий досвід роботи з дітьми дозволяє ...

мячь для гімнастики підкажіть

мячь для гімнастики підкажіть. Масаж, фізкультура. Дитина від народження до року. Підкажіть будь ласка. м'ячі для гімнастики різні же і виробники і діаметри. какй нам треба брати? а ще вони є здуває? я зніми ніколи не стикалася. але ж треба ...

Ранкова гімнастика для малюків

про ранкову зарядку

про ранкову зарядку. - посиденьки. Про своє, про дівоче. Обговорення питань про життя жінки в родині, на роботі, відносини з пані, питання до тих, хто ранкову зарядку робить! (Не повноцінне тренування, а так, хвилин на 15) (не плутати з сексом!) В якому одязі ви ...

пестовальной гімнастика

Вибирайте будь-який подібний вірш, на цікаву для вас і вашої дитини тему, і Еше давно десь читала, що одна матуся схудла, повзаючи разом зі своїм малюком, для дорослих Ранкова гімнастика для малюків.

Секції в ЮВАО !!! Порадьте !!!

Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і 1 льодовий каток в Мар'їно 2 художня гімнастика (в гімназії ім Боровика) 3 в Веселку (навпроти Безкоштовні заняття для дітей з 3-х років в студіях: "Ліплення і Дизайн ", з 11-16 років:" Різьба по ...

Гімнастика на Динамо і ФК в ЦСКА / на Ходинці

Фізкультура, загартовування. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з вихователями, хвороби і фізичне Хто-небудь водив дітей на спортивну гімнастику на Динамо? З якого віку приймають найменших?

"Наше все" пестовальной гімнастика

"Наше все" пестовальной гімнастика. Розвиток, навчання. Дитина від народження до року. мами, відгукніться, хто з малюками займається пальчикової гімнастикою, може, хтось н сам потішки придумує, казки, пісеньки для масажу. я вам даж посилання скину http ...

З підвищенням тонусу в 3 роки борються?

З підвищенням тонусу в 3 роки борються ?. Досвід усиновлення / опіки / патронату. Усиновлення. Обговорення питань усиновлення, форм з підвищенням тонусу в 3 роки борються? Мій тематичний дитина (йому 2, 8) дуже часто ходить на пальчиках. Наскільки я знаю, це тонус ...

розвиваюча гімнастика

Розвиваюча гімнастика. Доброго дня! Моїй донечці майже 2 роки .Багато чула про розвиваючої гімнастики для дітей .Случайно ніхто не знає ссилочек на опис комплексу вправ .Я сама тренер з бальних танців і думаю сама зможу їх освоїти і ...

динамічна гімнастика

Динамічна гімнастика. - посиденьки. Дитина від народження до року. Догляд та виховання дитини до року: харчування, хвороби, розвиток. займалася з першим (але не класичний варіант, а спрощена), починаю займатися з другим. старший - ТТТ - дуже спритний ...

Зарядка?

Ранкова гімнастика для малюків. Масаж, фізкультура. Догляд та виховання дитини до року: харчування, хвороби, розвиток. зарядка для малюка. де б подивитися що нам потрібно робити нам два тижні, може ссилочку яку порадите. і про масаж теж.

Зарядка в дет.саду

Ранкова гімнастика для малюків. Зарядка в дитячому саду. - Але ми ж не робили зарядку всім скопом останні 2 роки. Зарядка в дитячому саду. Няні, дитсадки. Ігри та вправи для профілактики і зміцнення опорно-рухового апарату дошкільнят.

ортопедична гімнастика

Ранкова гімнастика для дітей 3 років. Дитина стоїть у вихідному положенні ноги на ширині плечей, руки внизу. Рання осьова (вертикальна) навантаження може викликати розвиток ортопедичних захворювань у малюка. Порушення зору у дітей: як запобігти?

зарядка

Зарядка. Хочеться дитини до зарядці привчити. Підкажіть, будь ласка, якісь хороші віршики для зарядки (нам 1,7). Такі щоб можна було Ранкова гімнастика для малюків. Випрямлені руки піднімає в сторони - вгору і робить вдих і на видих опускає вниз.

Розтяжки для дітей - користь чи шкода?

Як ви вважаєте, чи може нашкодити здоров'ю гімнастика і хореографія? У мене дитина займається, там їх регулярно тягнуть. Моя займається 3 р в тиждень по 2 години. Уже близько 2 років. Це ще допустимо?

Мене цікавлять комплекси фізичних вправ для хлопчиків 6-7 років

Ранкова гімнастика для малюків. Навіть малюкам грудного віку рекомендують масаж і фізичні вправи, що проводяться разом з мамою, ну а дітлахам постарше Всі вправи і тривалість заняття підбирати індивідуально під дитину! До змісту.

Неможливо зробити зарядку

Неможливо зробити зарядку. Масаж, фізкультура. Дитина від народження до року. Догляд та виховання дитини до року: харчування, хвороби, розвиток. Ранкова гімнастика для малюків. Ми ще ніжками на нього встаємо з 3-4 місяців і стрибаємо.

Пісенька для пальчикової гімнастики: Раз

Раз, два, три, чотири, п'ять, Ляжуть пальчики все спати, Цей пальчик хоче спати, Цей пальчик ліг в ліжко, Цей пальчик трохи задрімав, Цей пальчик вже заснув, А цей пальчик маленький, його звуть Боренька розвиваючі ігри: пальчикова гімнастика для дітей від 1 року до 7 років.

Гімнастика від 0 до року і далі

Підкажіть URL, де можна скачати інформацію щодо гімнастики для дітей від 0 до року і старше. Є фізкультура для дітей старше року Була ще кумедна зарядка на сайті журналу "Вітамінка" - зарядка для Дракоші і маленької чаклунки, але сайт не працює.

Какй нам треба брати?
А ще вони є здуває?
7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з вихователями, хвороби і фізичне Хто-небудь водив дітей на спортивну гімнастику на Динамо?
З якого віку приймають найменших?
З підвищенням тонусу в 3 роки борються?
З підвищенням тонусу в 3 роки борються ?
Обговорення питань усиновлення, форм з підвищенням тонусу в 3 роки борються?
Зарядка?
Порушення зору у дітей: як запобігти?
Розтяжки для дітей - користь чи шкода?