Строительство »

Kermi радіатори

Сталеві радіатори Kermi розроблені з урахуванням всіх інноваційних дизайнерських і технічних потреб. Ці прилади характеризуються відмінною теплової віддачею і при цьому є легкими, а також мають низьку інерцію. Батареї від німецького бренду Kermi відмінно заявили про себе на ринку систем опалення, що обумовлено рядом переваг.

Прилади призначені для закритих систем опалення і тому експлуатуються як в спорудах житлового, так і офісного типу. Вони використовуються для опалення в приміщеннях як з одно, так і з двухтрубной системою. У виробництві сталевих радіаторів Kermi використовувалися матеріали виключно першокласної якості, що дозволяє приладам залишатися в ідеальному стані протягом усього терміну служби.

Вироби покриті спеціальним захисним засобом, завдяки чому збільшується їх теплова віддача і елегантний зовнішній вигляд зберігається протягом усього експлуатаційного періоду батарей. Завдяки особливим П-образним виступам на приладах, значно посилюється конвекція повітря в приміщенні. Сталеві батареї Kermi мають елегантний зовнішній вигляд, що дозволить їм гармонійно вписатися в будь-який стиль інтер'єру, задовольняючи найбільш вимогливі естетичні вимоги.

  • Для радіаторів з боковим підключенням використовується внутрішнє різьблення 4х1 / 2.
  • Для вентильних радіаторів знизу праворуч використовується зовнішня різьба розміром 2х3 / 4

Сталеві радіатори Kermi від німецького виробника розроблені на довгий експлуатаційний період. Прилади Kermi характеризуються високою тепловою віддачею завдяки особливих П-подібних виступів, які суттєво збільшують конвекцію повітряних мас в приміщеннях, де встановлюються радіатори. Вироби мають найвищі показники теплової віддачі за рахунок використання інноваційної технології Х2.

Радіатори Kermi покриті стійким лакофарбовим засобом в два шари і оброблені фосфатом заліза, тому надовго здатні зберегти ідеальний зовнішній вигляд. Батареї Kermi характеризуються вигідним співвідношенням вартості і якості дизайнерських ідей. У супермаркеті радіаторів представлена ​​повна лінія виробів від відомого світового бренду. Німецька торгова марка опалювальних систем - це показник якості, зносостійкості і надійності. За кілька десятків років успішної праці професіонали організації отримали колосальний досвід, модернізували своє обладнання, використовували інноваційні технології. Така стратегія виробництва забезпечила компанії стабільність і довіру на ринку опалювальних систем.

сталеві радіатори Kermi можна експлуатувати з метою організації опалювальних систем в приміщеннях різного типу. У нашому списку вироби Kermi представлені у величезному асортименті розмірного ряду і показників потужності, що забезпечує клієнтам підбір оптимального устаткування, яке відповідає всім вимогам і побажанням.

Сталеві панельні прилади Kermi - це стильний дизайн, відмінні технічні та експлуатаційні якості, першокласне якість і надійність.

Основною відмінною рисою приладів опалення Kermi, які зроблені з техніки Therm X2 полягає в принципі розподілу повітряних мас теплового носія всередині конструкцій. Якщо, в основному застосовується паралельне підключення, теплоносій з труби, що підводить розподіляється по пластинах одночасно, то прилади від торгової марки Kermi підключаються по послідовній схемі розподілу теплоносія.

Варто підкреслити, що теплоносій проходить в першу чергу по лицьовій частині, яка за рахунок цього нагрівається оперативніше інших і відразу ж забезпечує теплом навколишній простір. Так, швидкість обігріву приміщення збільшується приблизно на 25%. Віддається випромінювання відразу починає обігрівати приміщення, далі починає функціонувати конвекційна схема прогріву: повітря піднімається вгору, нагріваючись між конструкціями, чергуючись з холодним повітрям, який також нагрівається.

Також варто відзначити, що в передню пластину теплоносій надходить в першу чергу з максимальною температурою Також варто відзначити, що в передню пластину теплоносій надходить в першу чергу з максимальною температурою. Відповідно, що віддається тепло пластиною також максимально для цієї температури. Надходження тепла значно збільшується, в залежності від виду діючої батареї.

Продуктивність і економічність батарей Kermi

Отже, прилади від німецького бренду Kermi домоглися зростання продуктивності опалювальних приладів без застосування додаткового обігріву. Загальна продуктивність опалювальних конструкцій при застосуванні новітніх технологій опалювальних приладів збільшується на 10%, відповідно, для досягнення однакових показників тепла в даному випадку використовується на 11% менше енергії. Економія води становить 20%.

Сьогодні KERMI пропонує широкий асортимент панельних радіаторів і рушникосушок. Випускаються також сталеві трубчасті радіатори. Це найбільш якісний тип радіаторів, має оригінальний дизайн, що виділяє їх із загального ряду, крім того, такі радіатори є найбільш травмобезпечними. До номенклатурного ряду радіаторів відносяться моделі з профільованої (Profil) і гладкою (Plan) поверхнею. Їх монтажна висота - 300 до 900 мм, монтажна довжина - від 400 до 3000 мм, що дозволяє легко підібрати необхідний радіатор. Крім того, можливість вибору кількості нагрівальних панелей (від 1 до 3) для кожного радіатора і, відповідно, зміна потужності при однакових розмірах, істотно збільшує кількість варіантів вибору радіатора.

Компанія KERMI спроектувала і впровадила в серійне виробництво так звані моделі вентильного типу-Рrofil V і Plan V, що відрізняються не тільки способом підведення теплоносія (знизу або з стіни), але і наявністю вмонтованого термостатичного вентиля. Додатково можна встановити автоматичну термостатичну головку. KERMI пропонує радіатори типу 12. Це Надплоскі дворядні компактні радіатори з тепловою потужністю на 25% вище, ніж радіатори типу 11. Маючи монтажну глибину всього лише 64 мм, вони не вимагають пристрою ніші і забезпечують високу теплову потужність. Особливий тип Надплоскі гігієнічних радіаторів випускається спеціально для виробництв з підвищеними вимогами до чистоти приміщення. Один з найважливіших і найкрасивіших компонентів виробничої програми KERMI - рушникосушки - опалювальні прилади з функцією елементів дизайну. Вишукана обробка, різноманітна колірна гамма, що ідеально вписується в будь-яке приміщення дизайн і абсолютно чемпіонські показники по нагрівальної потужності, можливість поставки у виконанні з електричним нагрівачем і найширший асортимент від базової моделі Basiс до елітних моделей Credo-techno, KermiVisto - все це задовольнить найвибагливіших покупців . Також Вашої уваги гідні Korado радіатори .

Джерело: http://oceantepla.ru/montazh-kermi